• Свеж
Машина За Јајца, Лесен За Употреба Разделувач На Јајца За Кујна За Ресторан Бела, Розова Црвена

Машина За Јајца, Лесен За Употреба Разделувач На Јајца За Кујна За Ресторан Бела, Розова Црвена

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Машина за јајца, Лесен За Употреба Разделувач На Јајца За Кујна За Бела Ресторан, Црвена Роза Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Сечење Јајца : Пп+304 Нерѓосувачки Челик Големина На Производот : Прибл. 20 х 9см / 7.87 х 3.54 во тежина : Прибл. Список На Пакети од 113g / 3.99 oz : 1 x Секач За Јајца2 x Секач За Јајца Лесен За Употреба : овој рачен секач за јајца е едноставен и удобен за ракување. Само ставете го држачот и повлечете ја рачката надолу, можете да исечете целосна форма на парчиња јајца или клапи за јајца. Различни Методи За Сечење Јајца : таму 3 методи за сечење јајце, можете да го изберете оној што сакате да го исечете и многу е лесно и погодно да го направите тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Икохбадг Секач За Зеленчук-Хеликоптер За Зеленчук, Хеликоптер За Храна Со Контејнер, Хеликоптер За Зеленчук Со Сина Контејнер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Икохбадг Секач За Зеленчук-Хеликоптер За Зеленчук, Хеликоптер За Храна Со Контејнер, Хеликоптер За Зеленчук Со Сина Контејнер

Сечкач за Зеленчук Сечкач За Зеленчук, Хеликоптер За Храна Со Контејнер, Хеликоптер За Зеленчук Со Конт

DEN 2.33
Овошје Зеленчук Коцки Тешки Комерцијални Кујна Првично Храна Хеликоптер Машина 1 4 Мултифункционален Рачен Спирален Секач За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Овошје Зеленчук Коцки Тешки Комерцијални Кујна Првично Храна Хеликоптер Машина 1 4 Мултифункционален Рачен Спирален Секач За

Телото на хеликоптерот е одржливо, цврсто и без мирис Тешка Структура комерцијалниот хеликоптер за зел�

DEN 0.67
Олимписки Тежински Плочи 2,5 КГ 5лб Плочи Стандард 2 Вежба Тегови Кревање Тегови И Бодибилдинг, Цврсто Железо Тежина Плочи Црна-2х22лбс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олимписки Тежински Плочи 2,5 КГ 5лб Плочи Стандард 2 Вежба Тегови Кревање Тегови И Бодибилдинг, Цврсто Железо Тежина Плочи Црна-2х22лбс

4 ПАРЧИЊА 2,5 КГ / 5 ФУНТИ Плочи Стандард 2 " Вежба Тежини Теретана Домашни карактеристики : СОДРЖИНА : 2,5 КГ г

DEN 2.00