• Свеж
Вигвам Пајкс Врв Про Чорап

Вигвам Пајкс Врв Про Чорап

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

КАРАКТЕРИСТИКИ На Врвот Вигвам Пајкс Про Сокпатентиран ултимакс контрола На влага од долу-нагоре штитникот го одржува замрзнувањето на мирисот на стапалата амортизирано антибактериско затворање На прстите Без шевови На екипажот. Амортизирани. Мерино Волна. Влага Фитил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.