• Свеж
ПЛАКАРИ Облека За Обликување За Жени Контрола На Стомакот Плетачи Обликувач На Тело Со Висок Струк Кревач На Задник За Слабеење Обликување Долна Облека Напикање Г?

ПЛАКАРИ Облека За Обликување За Жени Контрола На Стомакот Плетачи Обликувач На Тело Со Висок Струк Кревач На Задник За Слабеење

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

Миење Раце Само. ОБЛИКУВАЧ на ТЕЛО за КОНТРОЛА на СТОМАКОТ + Овој стомак за контрола на стомакот е направен од безбедна и врвна ултра-мека беспрекорна ткаенина, никогаш не и штети на вашата кожа. Женската контрола е елегантна, лесна, мазна, флексибилна и целодневна удобност, меки и кул чувства. вашата кожа кога ја носите. Оваа популарна долна облека за обликување е неопходна во плакарот на секоја жена, израмнете го стомакот, израмнете ги љубовните рачки и рационализирајте ја силуетата во женскиот струк потенок. СТОМАК НАВИВАМ & ЗАДНИК лифтер кога сакате да се облечете, не ви се допаѓа вашиот врв за мафини премногу забележлив под вашите фенси фустани или облека. Нашата долна облека за обликување на телото создава мазна силуета за неколку секунди кога ќе се лизнете во овој обликувач на половината. Елегантна компресија. ткаенината се слабее во половината додека го израмнува стомакот и го измазнува грбот. Без разлика дали ви треба цврста контрола под фустан што одговара на формата или сакате да ја истакнете вашата фигура во некои нови фармерки,облеката без прерамки ви е покриена!. УДОБНО И ДИШЕ + мека лесна 83% Најлон, 17% спандекс материјал мешавина, затегнува и израмнува стомакот, умерена контрола нема да се намали во вашиот стомак и вграден во светлина коска. Тоа е повеќе како вашиот втор слој на кожа, мек и помалку иритирачки. Без ТРКАЛАЊЕ НАГОРЕ или НАДОЛУ нашата долна облека за контрола на стомакот има беспрекорен дизајн со краток крој за да се осигура дека тие се удобни и невидливи под вашите здолништа, фустани и фармерки. Вградениот флексибилен дизајн на челични коски на страна може ефикасно да спречи. тркалање надолу. БЕСПРЕКОРНО И УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ}обликувачот на телото без прерамки за жени е речиси невидлив под вашата облека, никој никогаш нема да знае дека ги имате, но тие ќе ги забележат вашите секси нови облини! Панталоните за контрола на стомакот совршено ќе го обликуваат вашиот струк, тоа. костуми за сите дами кои сакаат да останат во форма, како што се канцелариска дама, мајка по породувањето или онаа што сака да изгуби маснотии во стомакот. Нови мајки, родендени, Денот На Мајката, Божиќ, Денот на Благодарноста, Црниот петок, Сајбер понеделник. Совршена комбинација на гаќи за кревање задник и тренер за половината за контрола на стомакот, дајте му поттик на задникот, а стомакот тенок веднаш, ве прави убава фигура на песочен часовник. Беспрекорниот и лесен дизајн на коските го прават невидливо носењето под секаков вид облека и обезбедуваат тесниот обликувач на телото да се одржува на место, а не да се тркала надолу во стомакот. Меката ткаенина добро се грижи за вашата кожа за носење и помага да се спречи триење додека правите строги вежби или тренинзи што ќе ви дадат удобност во текот на целиот ден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гаќи За Контрола на стомакот За Жени Обликување На Задникот Тренер За Висок Струк Корсет За Слабеење На Телото Танга Гаќи Долна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Гаќи За Контрола на стомакот За Жени Обликување На Задникот Тренер За Висок Струк Корсет За Слабеење На Телото Танга Гаќи Долна

Долна Облека За Контрола На Стомакот.Совршен за слабеење на стомакот под секаков вид облека од секојдне

DEN 0.33
Лии - Светски Жени Долна Облека Жени Беспрекорни Гаќи За Поддршка На Стомакот Во Форма На V За Време На Бременоста Долна Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Лии - Светски Жени Долна Облека Жени Беспрекорни Гаќи За Поддршка На Стомакот Во Форма На V За Време На Бременоста Долна Облека

Гаќи Крпеница Боја Долна Облека Гаќи Бикини Цврсти Женски Гаќички Никерс Женски Гаќички Памучна Долна �

DEN 3.33
Жени Плус Големина Гроздобер Печатење Ремени Назад Танкини Постави Два Костими За Капење Гаќи Конзервативна Контрола На Стомакот
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Жени Плус Големина Гроздобер Печатење Ремени Назад Танкини Постави Два Костими За Капење Гаќи Конзервативна Контрола На Стомакот

женски костим за капење со висок струк женски костими за капење костими за капење без прерамки костими �

DEN 367.20
КАЈЌ Долна Облека За Жени Жени Висок Струк И Стомак Врежан Жакард И Подигнете Го Задниотчистете Кратки Гаќички Лубеница Црвена,4XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

КАЈЌ Долна Облека За Жени Жени Висок Струк И Стомак Врежан Жакард И Подигнете Го Задниотчистете Кратки Гаќички Лубеница Црвена,4XL

5 Парчиња Гаќи Крпеница Боја Долна Облека Гаќи Бикини Цврсти Женски Гаќи Плус Големина Секси Долна Обле�

DEN 239.84
Јуствх Женска Плус Големина Контрола На Стомакот Сунѓерска Подлога Колекција На Половината За Кревање Колкови И Тенка Совршена
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Јуствх Женска Плус Големина Контрола На Стомакот Сунѓерска Подлога Колекција На Половината За Кревање Колкови И Тенка Совршена

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење Женска Контрола На Стомакот Сунѓерска П�

DEN 207.84
- 5xl Невидливи Жени Засилувач На Плен Гаќи Контрола На Задникот На Задникот Засилувач На Обликувана Облека Обложена Долна Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

- 5xl Невидливи Жени Засилувач На Плен Гаќи Контрола На Задникот На Задникот Засилувач На Обликувана Облека Обложена Долна Облека

М5ХЛ Невидливи Жени Гаќи За Засилување На Плен Задник Контрола На Стомакот Засилувач На Обликувана Обле

DEN 271.84
Ламузаа Жените Висок Половината Безбедност Краток, Плус Големина Беспрекорна Панталони, Еднобојна Чипка Трим Гаќи
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ламузаа Жените Висок Половината Безбедност Краток, Плус Големина Беспрекорна Панталони, Еднобојна Чипка Трим Гаќи

Плус Големина Беспрекорни Панталони Меки и удобни за носење Табела со големина : (см / инч) Големина(см)t

DEN 367.20
Женска Облека За Обликување Абдоминална Колекција Облека За Кревање Тесна Долна Облека За Тело Од Корсет Што Дише
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска Облека За Обликување Абдоминална Колекција Облека За Кревање Тесна Долна Облека За Тело Од Корсет Што Дише

Женска Облека За Обликување Абдоминална Колекција Кревање Обликувана Облека Тесна Долна Облека За Тел�

DEN 1.67
Симу Облека За Обликување Со Висок Струк За Женски Влошки За Поголеми Влошки Подобрувач Надграден Сунѓер Обложен Кревач Гаќички
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Симу Облека За Обликување Со Висок Струк За Женски Влошки За Поголеми Влошки Подобрувач Надграден Сунѓер Обложен Кревач Гаќички

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

DEN 319.84
Raeneomay Женска Долна Облека Дозвола За Продажба Женски Чипка Стомакот Среден пораст Половината И Колкот Лифт Удобно Тело Дише
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Raeneomay Женска Долна Облека Дозвола За Продажба Женски Чипка Стомакот Среден пораст Половината И Колкот Лифт Удобно Тело Дише

Женски Чипка Абдомен Среден пораст На Половината И Подигнување На Колкот Удобно Тело За Дишење Гаќи За �

DEN 3.00
ПЛАКАРИ Контрола На Стомакот Гаќи За Обликување За Жени Долна Облека Со Висок Струк Отворен Задник Шорцеви За Подигнување На
 • Свеж
Оценка на купувачите:

ПЛАКАРИ Контрола На Стомакот Гаќи За Обликување За Жени Долна Облека Со Висок Струк Отворен Задник Шорцеви За Подигнување На

ПОП ПЛАКАРИ Контрола На Стомакот Обликувани Гаќи За Жени Обликувач На Тело Со Висок Струк +Гаќи За Облик

DEN 3.33
Џокеј® Најважен Женски Слабеење Краток Струк, Облека За Ладење, Долна Облека За Слабеење На Телото, Големини Мали-3XL, 5354
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Џокеј® Најважен Женски Слабеење Краток Струк, Облека За Ладење, Долна Облека За Слабеење На Телото, Големини Мали-3XL, 5354

Доживејте секојдневно слабеење и целодневна доверба со Најважните Работи За Слабеење На Jockey® Кул Допир

DEN 2.67
Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач на боди за жени плус големина гаќи за боди со отворена
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач на боди за жени плус големина гаќи за боди со отворена

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Лесен за носење боди се чувствува и изгл

DEN 2.67
pxiakgy тело обликувач за жени обликување панталони половината врати женски високо тело долна облека облик црна + xxl
 • Свеж
Оценка на купувачите:

pxiakgy тело обликувач за жени обликување панталони половината врати женски високо тело долна облека облик црна + xxl

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 239.84
Мода Еднобојни Дами Големи Димензии Висок Струк Постпартални Стомачни Панталони Тело Панталони Обликување На Телото Анти-Лесна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мода Еднобојни Дами Големи Димензии Висок Струк Постпартални Стомачни Панталони Тело Панталони Обликување На Телото Анти-Лесна

Опис : 100% сосема нов висок квалитет! 1.Материјал : најлон + спандекс, удобен и дише, без трага 2.Карактерист

DEN 0.67
Женска Долна Облека Панталони За Обликување На Телото Без Траги, Половината За Слабеење, Стомакот, Стомакот и Задникот, Постпарталниот
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска Долна Облека Панталони За Обликување На Телото Без Траги, Половината За Слабеење, Стомакот, Стомакот и Задникот, Постпарталниот

Женски Панталони За Обликување На Телото Без Траги Слабеење На Половината, Стомакот, Стомакот И Заднико

DEN 159.04
Тосми Женска Долна Облека Бремена Женска Долна Облека Чист Памук По Бременоста Низок Струк Стомак Поддршка Беспрекорни Тенки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Тосми Женска Долна Облека Бремена Женска Долна Облека Чист Памук По Бременоста Низок Струк Стомак Поддршка Беспрекорни Тенки

Големина : М Половината : 60100см / 23,6239,37" Големина : Л Половината : 64104см / 25,2040,94" Големина : XL Половината : 68108с

DEN 3.00
Џиаросвеи Висок Струк Нелизгачки Еластичен Појас Чипка Трим Женски Гаќички Обложени Лажни Гаќи За Подигнување На Задникот Корективни
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Џиаросвеи Висок Струк Нелизгачки Еластичен Појас Чипка Трим Женски Гаќички Обложени Лажни Гаќи За Подигнување На Задникот Корективни

Опис : овие лажни влошки за задникот гаќички не само што можат да ја подобрат вашата долна кривина и да г�

DEN 206.24