• Свеж
Ахгли Компанија Затворен Правоаголник Карирани Розови Модерни Килими, 7' 10'

Ахгли Компанија Затворен Правоаголник Карирани Розови Модерни Килими, 7' 10'

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Површина Килим Цвеќиња Деликатна Гроздобер Цветни И Остава Мека Не-Пролевање Тепих Кат Душеци Гумени Поддршка Перат Фрли Килим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Површина Килим Цвеќиња Деликатна Гроздобер Цветни И Остава Мека Не-Пролевање Тепих Кат Душеци Гумени Поддршка Перат Фрли Килим

Премиум Материјал : Нашите килими се направени со квалитетни микрофибер кратки кадифни материјали...

DEN 2400.00
Модерен Едноставен Тепих За Домаќинство За Килими За Спална Соба Дневна Соба Со Голема Големина Анти Лизгачка Decorетска Декорација
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модерен Едноставен Тепих За Домаќинство За Килими За Спална Соба Дневна Соба Со Голема Големина Анти Лизгачка Decorетска Декорација

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 1023.84
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 5 '8'
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 5 '8'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1342.40