• Свеж
Насловна Тоалет Четка Држач Штанд Постави Бања Чистење Алатки Корисни

Насловна Тоалет Четка Држач Штанд Постави Бања Чистење Алатки Корисни

Buyers rating:
DEN 335.84

Од стоката

Домашен Држач За Четка За Тоалет Штанд За Штитник Алатки За Чистење На Бања Корисноопис : Издржлив и практичен.Лесен за употреба. Рачката на четката има вграден капак за држачот. Капакот делува како штитник за прскање, ставајќи бариера помеѓу вас и валкана работа. Изработен Од Полипропилен, издржлив и практичен, отпорен на дамки и мирис, ќе го остави вашиот тоалет беспрекорен. Материјал : Пп Големина : 38 х 9 х 9СМ Содржина на пакетот : 1х Тоалет Четка Серија Дома И Градина. Градинарски Материјали. Апарати За Домаќинство. Домашен Текстил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тоалетна Четка за Полнење Течност кулузего без Ќорсокаци Тоалетна Четка Без Удар Во Домаќинството Ѕидна Тоалетна Тоалетна Долга
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тоалетна Четка за Полнење Течност кулузего без Ќорсокаци Тоалетна Четка Без Удар Во Домаќинството Ѕидна Тоалетна Тоалетна Долга

Тоалетна четка за полнење со течност без ќорсокаци тоалетна четка без удари во домаќинството, тоалетна

DEN 163.04
Џенвис Комплет За Четка За Чистење На Пукнатини За Еднократна Употреба, Четка За Тоалет За Еднократна Употреба, Алатка За Чистење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џенвис Комплет За Четка За Чистење На Пукнатини За Еднократна Употреба, Четка За Тоалет За Еднократна Употреба, Алатка За Чистење

информации за производот : Материјал : Пп+Неткаен материјал Боја : Сина, Жолта, Црвена (20,30,50) парчиња четк

DEN 479.84
Бангхонг Тоалет Четка И Држач Сет, Пластична Четка Главата Бања Чистење Сад Четка Во Собата Со Дизајн На Капакот, Бања Чистење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бангхонг Тоалет Четка И Држач Сет, Пластична Четка Главата Бања Чистење Сад Четка Во Собата Со Дизајн На Капакот, Бања Чистење

Карактеристика : големина На Производот : 37х8х3см / 4, 57х7, 09х5, 2ин Боја : Сив / Кафеав Материјал : пп нето тежи

DEN 1.33
Четка За Тоалет во бања, Средство За Чистење тоалети, Еластична четка, со складирање, четка за чинија И Држач За држач, Длабоко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Четка За Тоалет во бања, Средство За Чистење тоалети, Еластична четка, со складирање, четка за чинија И Држач За држач, Длабоко

Карактеристики 1 Може брзо да се исуши и да спречи лепење на дамки, што е многу погодно за чистење на бања

DEN 2.67
Силиконска четка за тоалет во бангхонг со држач, држач за тоалетна четка за бања со Долга Пластична Рачка Што Не Се Лизга, силиконска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Силиконска четка за тоалет во бангхонг со држач, држач за тоалетна четка за бања со Долга Пластична Рачка Што Не Се Лизга, силиконска

Карактеристика : Количина : Pcs Colour : Сина,сива,портокалова материјал : пластика големина на производот : 38x

DEN 0.67