• Свеж
Девојка со Чадор Бамбус Ролетни

Девојка со Чадор Бамбус Ролетни

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Сето ова природно слепо од бамбус има неверојатна репродукција Со висока дефиниција На Девојката На Клод Моне со Чадор за Сонце . Лесен за поставување и инсталирање, овој елегантен слеп е совршен за домот на љубителите на уметноста. Девојка со Чадор За Сонце Ролетни Од Бамбус : Прекрасен приказ на класична слика На Моне. Природен бамбус кибрит конструкција. Лесен за закачување и ракување. Боја : мулти. Материјал : бамбус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.