• Свеж
Воблинг Женски Чизми До Глуждот Странични Патент Чизми Буци Пета Секојдневен Фустан Чевли Црн 5

Воблинг Женски Чизми До Глуждот Странични Патент Чизми Буци Пета Секојдневен Фустан Чевли Црн 5

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми До Глужд, Женски Чизми, Модни Чизми, Буци Чизми За Потпетици, Секојдневни Чизми, Кратки Чизми, Чизми Со Ниски Потпетици Тип На Шема : Цврста Боја : црна, сива, кафеава, сина (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете Ги табела со големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Буци, Блокирање : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средна Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, дневна, внатрешна, надворешна, Празнична, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Чувајте со најсовремената мода заедно со тоа што сте топли и удобни. Функционалниот патент е прекрасен додаток на овие чизми до глуждот со потпетици.2. Овие чизми до глуждот имаат удобна влошка што ги стега вашите стапала за да ви обезбеди удобност при секој чекор за подобро вклопување за да ги држите.3. Силен зафат, добри перформанси без лизгање, ја подобрува безбедноста при одење.4. Костум за пролет, лето, wear и зимска облека, секојдневен, канцеларија, работа, датум, забава, патување, улица, коктел, секојдневно носење и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Наредени Чизми За Потпетици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) € КАРАКТЕРИСТИКИ} чизми до Глуждот за жени, средна потпетица, тркалезен прст, патент со големина, плисиран горен дел, со буци наредени потпетици, модни чизми за одење. ●ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ●Врз Основа на дизајнот На патентот, за лесно вклучување и исклучување и направете ги чевлите поубави за вашите стапала. ●МАТЕРИЈАЛ}Издржлив тпр ѓон и стп горен. Еколошки, отпорен на абење, мазен и лесен за чистење. Удобен и модерен за носење. ②ПОДАРОК за сите што треба Да ги направи, е да се лизне на овие шик И гроздобер Чизми до Глуждот и да направи само еден чекор, и таа го привлече вниманието на сите. ®ПРИЛИКИ погоден За канцеларија, дом, шопинг, улица, забава, клуб,одмор итн. Совршен во комбинација со фустани, хеланки, фармерки и тексас. Лесен за носење и исклучување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки женски tiona flyknit фустан bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Девојки женски tiona flyknit фустан bootie

Падете во стил со плетените чизми на Tiona Дизајниран од материјал за плетенка, овој моден напред бута има

DEN 1.67
Бела Вита Џив Чизми До Глуждот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бела Вита Џив Чизми До Глуждот

Блок пета чизми за победа! Две метални столпчиња се сето ова бути треба да даде изјава Идеален за работа

DEN 1.33
Brinke Co. Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinke Co. Co.

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

DEN 630.08
Код Западот Жените Lingo CW Bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Код Западот Жените Lingo CW Bootie

Елегантните линии ја создаваат модната привлечност на Кодот Запад #ЛИНГО Направено со мека вештачка ко�

DEN 1.33
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Погледот со глам напишан низ целиот свет, Monntie Bootie од Brinley Co Овие чизми со потпетици имаат премија веганс�

DEN 2.00