• Свеж
Јиртри Патнички Ранец Кабриолет Дуфел Затворање На Патент Прилагодлив Ремен За Рамо Силно Носење Товар Повеќе Џебови Мажи Со Големи Димензии Платно Гроздобер Ран?

Јиртри Патнички Ранец Кабриолет Дуфел Затворање На Патент Прилагодлив Ремен За Рамо Силно Носење Товар Повеќе Џебови Мажи Со

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Опис : ранецот има убаво обложени ремени и назад за да биде удобен за носење. Имајќи предни џебови, овој ранец ви дава простор за вашите работи и е лесно достапен.Карактеристики на оваа торба за дуфел се дизајнот на размавта со ремен, затворање на врвки, повеќе џебови и прилагодлив дизајн на ременот за рамо, итн., фина изработка, отпорна на абење, отпорна на кинење и waterproof.It изработен е од платнен материјал.Должината на производот е 42 см, ширината е 28 см, висината е 16 cm.It погоден е за повеќе прилики : кампување, патување, шопинг, пешачење, качување, за мажи или жени. Име на ставка : Ранец Материјал : Карактеристики На Платно : Водоотпорен, Голем Капацитет, Детали За Големината На Дизајнот на Размавта : 42см х 28см х 16см/16.54 "х 11.02" х 6.3 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Ранец ранецот има убаво обложени ремени и назад за да биде удобен за носење. Имајќи предни џебови, овој ранец ви дава простор за вашите работи и е лесно достапен. Карактеристики на оваа торба за дуфел се дизајнот на размавта со ремен, затворање на врвки, повеќе џебови и прилагодлив дизајн на ременот за рамо, итн., фина изработка, отпорна на абење, отпорна на кинење и водоотпорна. Изграден е од платнен материјал. Должината на производот е 42 см, ширината е 28 см, висината е 16 см. Погоден е за повеќе прилики : кампување, патување, шопинг, пешачење, качување, за мажи или жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Не дозволувајте вашата коса или пот да влијаат на вашите перформанси Шок докторот спорт со широки перфо

DEN 223.84
Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot

Започнете ја забавата во нашата dingвезда во Динго 1969 година е родена чизми Suede е насекаде оваа сезона и ко

DEN 1.00
Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет Инжен

DEN 1722.88
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на паму

DEN 240.00
Група за седење со азбук за време
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Група за седење со азбук за време

Аббеличката тапацирана клупа за складирање во затворен простор комбинира софистициран стајлинг со пра

DEN 2.33