• Свеж
Педорт Женски Гаќи Беспрекорна Дрска Долна Облека Дише Истегнување Без Шоу Бикини Гаќи Невидливи РД1, Л

Педорт Женски Гаќи Беспрекорна Дрска Долна Облека Дише Истегнување Без Шоу Бикини Гаќи Невидливи РД1, Л

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Женски Гаќи Девојки Чипка Гаќи Памук Удобно Не Картичка Меѓуножје Дише Транспарентен Среден Половината Лифт Триаголник. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 90гр. големина На Пакетот : 25х18х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : Л Препорачано кг : 45-65кгсезе : XL Препорачано кг : 65-82, 5 кгсизе : XXL Препорачано кг : 83-97, 5 кг Повлечете го затворањето. Умерено покривање напред и назад со понизок струк и високо исечени нозе за да ја надополнат денешната мода. Рашири ткаенина се движи без напор во секоја насока. Лесната ткаенина ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува ладни и суви цел ден. Фрлете ја женската долна облека во машината за перење на денот на перењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.