• Свеж
Дизајниран за Iphone Pro Притиснат Цвет Случај, Симпатична Блинг Сјајот Искра Јасно Со Дизајн Мека Силиконски TPU Гума Сушени Вистински Цвеќиња Цветни Caseетски Случај За

Дизајниран за Iphone Pro Притиснат Цвет Случај, Симпатична Блинг Сјајот Искра Јасно Со Дизајн Мека Силиконски TPU Гума Сушени

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

?€3 D Симпатична Вистински Притиснат Цвет Елегантен Уникатен Дизајн Q оваа цветна кутија за Iphone 14 Pro е изработена од мек tpu браник и тврд компјутер заден капак со bling starsвезди и вистински сушен цеден цвет. Јасно со убав дизајн, убава и елегантна. Транспарентен заштитен случај со цвет ќе биде поубав покажете ја оригиналната боја на Вашиот Телефон. Поради рачно изработена, секоја футрола за телефон е единствена. ?●Компатибилни Модели € Оваа светка сјај цвет дизајн телефон случај компатибилен со i Phone 14 Про 6.1 ИНЧИ САМО. Ве молиме да ги конфронтирате моделите на телефонот пред нарачката, тоа е одличен подарок за телефонски случај за жени девојки мајка и пријатели. ?Ве молиме имајте предвид пред купувањето : поради овој iphone 14 про случаи е направен од рачно изработени, цветната позиција на секој случај е малку поинаква. ?Quality Callitater ® Овој трендовски јасен со дизајн за iphone 14 pro случај изработен од ултра тенок проѕирен силиконски материјал. Мекиот тенок јасен силикон го прави куќиштето со мазно и рачно чувство, висока транспарентност. Не е лесно да се жолти кога се користи долго време, сите исечоци се со совршена големина за да се обезбеди употреба на сите копчиња и порти останува без проблеми,Лесен за инсталирање и отстранување. ?●Доживотна Гаранција Ако имате какви било проблеми или прашања за квалитет, слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 14 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фарма Минималистички Сон-Платно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фарма Минималистички Сон-Платно

Оваа прекрасна, минималистичка платнена слика на фарма ќе додаде мирен амбиент во секој дом Сликата е в�

DEN 1199.84
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84