• Свеж
Feildoo во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Hyundai Genesis 24&20 Премиум Хибридна Замена На Бришачот ЗА РАКАТА НА БРИШАЧОТ J U, Предниот Прозорец На Автомобилот

Feildoo во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Hyundai Genesis 24&20 Премиум Хибридна Замена На Бришачот ЗА РАКАТА

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Описи : . Точка : Feildoo Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки. Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24" 26" 28". Забелешка : одговара Само За Ју Кука. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Состав : 2 парчиња Бришачи (Преден Возач и Патник). Материјал : Природната Гума Со Висок Степен обезбедува максимални перформанси. Покрај тоа : сите прашања ве молиме не двоумете се да не контактирате. Карактеристики : . Прилагодено Вклопување, директна замена на старите. 1 Милион Пати бришење.Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Уникатниот дизајн на три дела применува рамномерен притисок по целата должина на сечилото. Меморијата за напнатост Врши рамномерен притисок По Целата должина На сечилото Специјално. мешаната гума обезбедува врвен мазен, чист бришач без брборења. Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Спречува таложење на мраз и снег од изложеност на метални / пластични компоненти ●Лесна И Брза Инсталација●Сечилата На Бришачите Feildoo Се Вклопуваат за Раката На бришачот J U. Лесна инсталација и совршено вклопување, нема потреба од непријатни адаптери. Инсталирајте во секунди. Qually Premium Сите Сезони Издржливи Стабилни и Тивки Бришачи На Шофершајбната, Лесна инсталација со опрема-квалитетен адаптер за куки, Проверете ја Вашата Гаража за точните големини на бришачите. ●0 Бришење На Ленти●Специјално измешаната гума обезбедува крајно мазно, чисто бришење без брборења. Супериорни перформанси на дожд и снег. ●Перформанси●Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Дизајнот без загради помага да се спречи таложење снег и мраз. ●Висококвалитетно Корисничко Искуство●Преку милиони тестови за издржливост,Лесна и брза инсталација, инсталирајте за неколку секунди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Erasior во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Ford Explorer Поштенски 22&22 Премија За Предниот Прозорец На Автомобилот,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Erasior во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Ford Explorer Поштенски 22&22 Премија За Предниот Прозорец На Автомобилот,

Описи : Точка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24"

DEN 319.52
ЈАГУАР XJ Возач Бришач Сечилото-Премиум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ЈАГУАР XJ Возач Бришач Сечилото-Премиум

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

DEN 2.67
Asзиор 22+20 Одговара За Понтиак Гто Бришачи На Шофершајбната + Замена На Бришачот Без Држач За Предниот Прозорец На Автомобилот,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Asзиор 22+20 Одговара За Понтиак Гто Бришачи На Шофершајбната + Замена На Бришачот Без Држач За Предниот Прозорец На Автомобилот,

Описи : Точка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24"

DEN 207.52
22&17 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат за Потомство преку Година, Комплет за предниот Прозорец на автомобилот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

22&17 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат за Потомство преку Година, Комплет за предниот Прозорец на автомобилот

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

DEN 239.52
Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Хонда Спогодба 24&19 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Хонда Спогодба 24&19 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец

Описи : Точка : SOCOOL Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22"

DEN 239.52
20&20 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Форд Бик И Премиум хибридна замена за бришачот на предниот прозорец на автомобилот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

20&20 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Форд Бик И Премиум хибридна замена за бришачот на предниот прозорец на автомобилот

Секоја набавка вклучува 2 ножеви за бришење Без Заграда без Заграда 2 парчиња 1 бришач на страната на воз

DEN 3.00
Јахмол во & во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Lexus R 26&22 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јахмол во & во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Lexus R 26&22 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец

Описи : Ставка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Јахмол Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 2

DEN 534.40
22&22 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Шевролет Ц Кодијак И Премиум хибридна замена за бришачот на предниот прозорец
  • Свеж
Оценка на купувачите:

22&22 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Шевролет Ц Кодијак И Премиум хибридна замена за бришачот на предниот прозорец

Секоја набавка вклучува 2 ножеви за бришење Без Заграда без Заграда 2 парчиња 1 бришач на страната на воз

DEN 319.84
Гео Тракер Бришач Сет Комплет-Хибрид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гео Тракер Бришач Сет Комплет-Хибрид

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

DEN 1.33
Доџ Б Бришач На Патници-Осигурување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Доџ Б Бришач На Патници-Осигурување

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

DEN 169.60