• Свеж
TRCompare Цветни Глуварче Туш Завеси Пеперутка Акварел Природен Цвет Пролет Јавор Лисја Средината На Векот Бања Декор Бања Завеса

TRCompare Цветни Глуварче Туш Завеси Пеперутка Акварел Природен Цвет Пролет Јавор Лисја Средината На Векот Бања Декор Бања Завеса

Buyers rating:
DEN 286.08

Од стоката

is_customized : Yes Model Број : 8158 JPattern : Floral Style : Pastoral Style Material : Polyester Feature : Еко-Пријателски Име На Брендот : Филмилилоригин : Копното Кинески : Filmillwashing : машина за перење материјал : полиестер ткаенинакарактеристики : водоотпорно прилагодливо : YESTips : Опис : Нова шарена личност полиестер туш завеса1.Изработен од 100% полиестер; антибактериски, водоотпорен, отпорен на мувла, безбеден и еколошки 2.Роман, задебелен и не-обележување мода, личност, ретро, едноставна, симпатична,шарени, без пигменти му наштети на вашето семејство здравје, погоден за млади луѓе и деца 3. Машинско перење, миење раце, ладно перење, вклучен природен пакет за сушење : 1 Еез Завеса За Туширање За правилна полнота, панелите треба да измерат 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец.Ве молиме дозволете мало отстапување поради (1-3см ) обвивка.Сите предмети се за вистинско снимање. Сепак, различни монитори и различна осветленост може да предизвикаат боите малку да се разликуваат. TRCompare Цветни Глуварче Туш Завеси Пеперутка Акварел Природен Цвет Пролет Јавор Остава Средината На Векот Бања Декор Бања Завеса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гроздобер Стил Див Запад Каубој Печатени Туш Завеса ЗА БАЊА 3Д Ретро Дрвени Декор Водоотпорна Ткаенина Бања Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Гроздобер Стил Див Запад Каубој Печатени Туш Завеса ЗА БАЊА 3Д Ретро Дрвени Декор Водоотпорна Ткаенина Бања Завеси

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 319.84
Среќен Ден Татковци Туш Завеси За Бања Зимски Туш Завеса Божиќ Бања Декор Празник Украси Полиестерска Ткаенина со Куки,72х72во
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Среќен Ден Татковци Туш Завеси За Бања Зимски Туш Завеса Божиќ Бања Декор Празник Украси Полиестерска Ткаенина со Куки,72х72во

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

DEN 3.00
Полиестерска Завеса За Туширање Гилигилисо, Водоотпорен Дизајн И Полиестер, Брзо Сушење, Пондериран Раб, Завеси За Туширање
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Полиестерска Завеса За Туширање Гилигилисо, Водоотпорен Дизајн И Полиестер, Брзо Сушење, Пондериран Раб, Завеси За Туширање

Тежина на пакетот : 380гр / 0,83 фунти Содржина на пакетот : 1 x Shower Завеса12xtype C кука Giligiliso Клиренс Полиестер Т�

DEN 255.84
Слаткиканди Тропско Зелено Растение Водоотпорна Завеса За Бања Туш Водоотпорен Полиестер Завеса За Бања Со Куки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Слаткиканди Тропско Зелено Растение Водоотпорна Завеса За Бања Туш Водоотпорен Полиестер Завеса За Бања Со Куки

Карактеристики : заштита на Животната средина Материјал : Други Тип : Модерен Шема : Други Модел : W90 CM L180 C

DEN 255.84
Мечка Туш Завеса Диви Животни Рустикална Кабина Шума Фарма Земја Ложа Канџи Лов Дрво Штица Бања Завеси Со Кука
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мечка Туш Завеса Диви Животни Рустикална Кабина Шума Фарма Земја Ложа Канџи Лов Дрво Штица Бања Завеси Со Кука

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 287.84
Центарот На Галаксијата Млечен Пат Со Ѕвезди И Вселенска Прашина Во Универзумот Долга Изложеност Бања Туш Завеса
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Центарот На Галаксијата Млечен Пат Со Ѕвезди И Вселенска Прашина Во Универзумот Долга Изложеност Бања Туш Завеса

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

DEN 447.84
3д Прозорец Поглед Туш Завеси Креативна Љубов Дрво Природна Глетка Бања Декорација Бања Завеса Почетен Екран Перат Куки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

3д Прозорец Поглед Туш Завеси Креативна Љубов Дрво Природна Глетка Бања Декорација Бања Завеса Почетен Екран Перат Куки

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 286.08
Сонернт Боемска Бања Завеса Шарени Бохо Цветни Печати Убава Светла Полиестер Ткаенина Ткаенина Туш Завеса за Бања Декорација,
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Сонернт Боемска Бања Завеса Шарени Бохо Цветни Печати Убава Светла Полиестер Ткаенина Ткаенина Туш Завеса за Бања Декорација,

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса :...

DEN 2.67
Зимска Тема Среќен Божиќ Туш Завеса Во собата Со Куки Природата Шума Снежни Предели Елен Бања Завеса Издржлив Водоотпорен Ткаенина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимска Тема Среќен Божиќ Туш Завеса Во собата Со Куки Природата Шума Снежни Предели Елен Бања Завеса Издржлив Водоотпорен Ткаенина

[Пакет] : Комплет за завеси за туширање со една ткаенина со 12 Куки [Материјал И Големина] : Полиестер, 72х72 и

DEN 286.08
Дома Декор Туш Завеса Денот На Вљубените, Денот На Вљубените Црвена Роза Туш Завеса Бања Декорација, Романтична Ткаенина Туш
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дома Декор Туш Завеса Денот На Вљубените, Денот На Вљубените Црвена Роза Туш Завеса Бања Декорација, Романтична Ткаенина Туш

Денот На вљубените Туш Завеса, Денот На Вљубените Црвена Роза Туш Завеса Бања Декорација, Романтична Тк�

DEN 415.84
Ксинуфн Американско Знаме Туш Завеса за 4 јули Денот На Независноста Црвено Сини Американски Ѕвезди Со Симпатична Гном Патриотски
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ксинуфн Американско Знаме Туш Завеса за 4 јули Денот На Независноста Црвено Сини Американски Ѕвезди Со Симпатична Гном Патриотски

Погоден За Разни Фестивали Туш Завеси Сите наши производи користеа технологија ЗА 3д печатење и високок

DEN 142.08
Правила На Фарма Едукативен Туш Завеса Мотивациски Инспиративни Цитати Дрвена Штица Бања Земја Рустикални Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Правила На Фарма Едукативен Туш Завеса Мотивациски Инспиративни Цитати Дрвена Штица Бања Земја Рустикални Завеси

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 3.00
Велигден Симпатична Зајакот Туш Завеси Декор Бања Када Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Екран Завеса Со Куки-б, 90*
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Велигден Симпатична Зајакот Туш Завеси Декор Бања Када Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Екран Завеса Со Куки-б, 90*

Квалитет и издржливост на ткаенината : оваа завеса за туширање е направена од висококвалитетна памучна

DEN 319.84
Терор Ноќта На Вештерките Череп Печатени Туш Завеси Ден На Мртвите Бања Завеса Розова Цвет Позадина Ѕид Дома Декор Екран
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Терор Ноќта На Вештерките Череп Печатени Туш Завеси Ден На Мртвите Бања Завеса Розова Цвет Позадина Ѕид Дома Декор Екран

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 3.00