• Свеж
Гумамастер S 5.70- C гума

Гумамастер S 5.70- C гума

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

За лесна алатка за приколка или употреба на кампер, Rubbermaster S378 е одлична вредност. Пет кружни ребра за стабилност и одлична влажна и сува влечење. Долга облека. 6 Пли оценето. 75 инфлација на ПСИ. Дизајниран како приколка гума; Не е погоден за употреба на возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Duraturn St Radial 205 75R 107L D Trailer гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Duraturn St Radial 205 75R 107L D Trailer гума

Duraturn St Radial 205 / 75 R15 107 L Doverview Доколку го влечете вашиот брод, кампер или други играчки до вашата омилена де�

DEN 2111.84
HAULER ST RADIAL 205 75R 107 102L RWL гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

HAULER ST RADIAL 205 75R 107 102L RWL гума

СЛОБОДНА ХАУЛЕР СВ Радијална 205 / 75 R15 107 / 102 L RWL гума за слобода на радијални 205 / 75 R15 107 / 102 L RWL гума СЛОБОДНА

DEN 2521.12
TravelStar HF ST215 75R D Трејлер гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

TravelStar HF ST215 75R D Трејлер гума

Travel Star HF288 ST215 / 75 R14 Doverviewthe Travel Star HF288 е гума за приколка со радијална градба, која е совршена за чамци, прик

DEN 2398.88
Maxxis St Radial ST205 75R Q гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Maxxis St Radial ST205 75R Q гума

M8008 е радијална конструирана гума со голема брзина, обезбедувајќи непречено возење со продолжен живот н

DEN 2521.12
Триаголник TR ST215 75R C 6PR
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Триаголник TR ST215 75R C 6PR

Триаголникот TR643 е гума за приколка со специјална намена дизајнирана со симетрична шара направена за да

DEN 2.67