• Свеж
Куки За Штипки За Надворешно Кампување Шпорет На Гас Преклопни Куки За Дефлектор На Ветер

Куки За Штипки За Надворешно Кампување Шпорет На Гас Преклопни Куки За Дефлектор На Ветер

Buyers rating:
DEN 223.68

Од стоката

Опис : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* Употреба : со брави за штипки, само прицврстете ги куките за штипки и заклучете ги во дупките за штипки од секоја страна, помогнете им на куките да останат на таблата* Одлично За складирање алатки, организирање гаража, работна маса, кампување, пешачење, кујна или подрум, чувајте ги алатките чисти спецификација : * Материјал : железо* Боја : Црна Бела (Како Што Покажуваат Сликите)* Големина : Прибл. 50*55мм (Како Што Покажуваат Сликите)* Тежина : Околу 34гр/пакетот вклучува : 2 х Куки За Штипки : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.