• Свеж
Landau landauенски природен одблесок на ногата за чистење на панталони

Landau landauенски природен одблесок на ногата за чистење на панталони

Buyers rating:
DEN 396.32

Од стоката

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Лизгајте на овој пар панталони за чистење ткаенини за дишење за да го откриете вашето совршено вклопување. Додадена просторија по колковите и бутовите овозможува бесплатно и лесно движење, истовремено додавајќи целодневна абење. Издржливиот материјал од ткаенина издржува повторени миење и долги работни недели. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Класично опуштено вклопување : великодушно исечено за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. Професионално носење на работа : Панталоните за чистење нудат опуштено колк, седиште и бутот и вклопување во права нога за да се овозможи подобро движење; In Seam : Редовно : 31 '', кратко : 28 1/2 ", висок : 33". Удобна ткаенина : Нашата ткаенина со четкање со потпис е мека на допир и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Флексибилност на влечење : Удобно и дизајнирано да одговара на многу големини, овие панталони за чистење имаат предна лента за влечење на половината за максимална безбедност. Издржлив дизајн : Изматете ги дното со странични џебови направени да се носат за долги смени во текот на целата работна недела. Разликата на Ландау : Доверлив снабдувач на стоматолошко, ветеринарно и медицинско носење, Ландау е познат по тоа што произведува женски панталони за чистење кои изгледаат добро, се чувствуваат одлично и последно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Климарното светло од Cuddl Duds Women's and and'sенски плус кратки ракави за истегнување ткаени врвови за чистење на врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Климарното светло од Cuddl Duds Women's and and'sенски плус кратки ракави за истегнување ткаени врвови за чистење на врвот

Климарното светло од Cuddl Duds Scrubs Collects каде што функционира удобноста Овој врвен врат на вратот со краток �

DEN 240.00
Scrubstar Cultimate Zip Front Front Twill Scrub јакна WD304
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Scrubstar Cultimate Zip Front Front Twill Scrub јакна WD304

Лесно е да се загрее на оваа јакна со јакна Дизајниран со ласкави предни растителни шевови на принцезат�

DEN 3.33
Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 0.33
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 2.67
Landенски женски преводени модерни прилагодени вклопени избледени џебови, повлечете ги карго -чистачот, стил 2036
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Landенски женски преводени модерни прилагодени вклопени избледени џебови, повлечете ги карго -чистачот, стил 2036

Движете се со леснотија во предизмиениот природен каргочистач, кој обезбедува „скршен во“ изглед и чу�

DEN 396.32