• Свеж
Коаезне Бебе Девојки Цртан Филм Боукнот Тул Фустан Облека

Коаезне Бебе Девојки Цртан Филм Боукнот Тул Фустан Облека

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаглавна Боја : Сликата Шоуто е изработено од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, до функцијата на кожата на вашето бебе : ви благодариме за разбирањето!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан+1 ПАРЧИЊА Ленти За Глава Тип На Шема : Печатете ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,Материјал : памучна мешавина плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!1 инч = 2,54 cmstylysh и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечном дизајн,, висок квалитет!Должина на ракавот : Кратко Ќебе Со Ракави Мама И Девојче Што Одговараат На Облеките за Табела Со Зимски Димензии : . Големина : 59 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 47см/18,5" Должина : 36см/14,2"Големина : 66 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 49см/19,3" Должина : 38см/15,0"Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 53см/20,9" Должина : 41см/16,2"Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Биста : 57см/22.4" Должина : 44см/17.3" изработен Е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, На Кожата На Вашето Бебе. Главна Боја : Сликата Покажува. Ви Благодариме За Разбирањето!. Внимание Плз : Ако Вашето Дете Е Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина, Благодарам. Тип На Шема : Печати Бебе Девојка 6-9 Месеци Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични

Бебе Девојка Облека Одговара Срце / Точка / Цветни Печати Плетени Ребра Прашка Резервоарот Блузи И Еласт

DEN 255.84
Облека За мали деца Поставува Дозвола Мали Девојчиња Принцеза Фустан Косплеј Костими За Деца Бебе Облечи Деца Свадба Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За мали деца Поставува Дозвола Мали Девојчиња Принцеза Фустан Косплеј Костими За Деца Бебе Облечи Деца Свадба Облека

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Препорачана Возраст За Должина Ширина На Р�

DEN 1.67