• Свеж
јубнлви ѕид налепници ѕид 3д налепници налепници мурал сам дома букви акрилик ѕид огледало декор е

јубнлви ѕид налепници ѕид 3д налепници налепници мурал сам дома букви акрилик ѕид огледало декор е

Buyers rating:
DEN 134.24

Од стоката

26 Букви DIY 3 D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Муралдескреција : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Кафе. Материјал : Акрилна Шема : 26 букви (А~З) Големина : Околу 10смх8смх1, 2см. Внатрешен/Надворешен Винил се однесува на СЕКОЈА мазна, чиста, рамна површина.Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија И направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера можете да ја користите украсете ја дневната соба, спалната соба И така натаму Погоден За секоја рамна мазна површина, како што се прозорец, ѕид и керамика, etоу за употреба : Изберете мазна чиста и сува ѕидна површина.Излупете ја налепницата Една по една Поставете го лепилото на површината на планот без да ги притиснете така што ќе биде полесно да се повлече и репозиционира доколку е потребноако резултатот е задоволителен за вас. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.Вклучен пакет : налепница за огледало од 1 ПАРЧЕ 26 Букви DIY 3 D Налепници За Акрилни Ѕидни Налепници За Декорација На Домот Ѕид Уметност Муралдескрипција : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Кафе. Материјал : Акрилна Шема : 26 букви (А~З) Големина : Околу 10смх8смх1, 2см. Внатрешен/Надворешен Винил се однесува на СЕКОЈА мазна, чиста, рамна површина.Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија и направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера можете да ја користите украсете ја дневната соба, спалната соба и така натаму. Погоден за секоја рамна мазна површина, како што се прозорец, ѕид и керамика, etоу за употреба : Изберете мазна чиста и сува ѕидна површина.Излупете ја налепницата Една по една Поставете го лепилото на површината на планот без да ги притиснете така што ќе биде полесно да се повлече и репозиционира доколку е потребноако резултатот е задоволителен за вас. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.Пакет вклучени : 1pc огледало налепница. Ѕид налепници. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Lуалај Дами Бикини Костим За Капење Со Долни Костими За Капење Висок Струк Долна Жица Два Костими За Капење Контрола На Стомакот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Lуалај Дами Бикини Костим За Капење Со Долни Костими За Капење Висок Струк Долна Жица Два Костими За Капење Контрола На Стомакот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелни Бикини Костими За Капење,Жени Склекови Бикин

DEN 271.84
Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ

66 " Должина : 77см / 30.87 " Должина : 75см / 29.46 "Ракав : 21см / 8.01 "Ракав : 18см / 7 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Би

DEN 3.33
Талго Апсолутен Концентрат На Сјај
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Талго Апсолутен Концентрат На Сјај

Талго Апсолутниот Концентрат На Сјај помага да се поправи појавата на сите видливи знаци на досадна кож

DEN 0.67
Готоли Жени Спортски Градници Со Големо Влијание Тркач Безжични Предни Прилагодливи Врвови За Вежбање Отскокнување Контрола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Готоли Жени Спортски Градници Со Големо Влијание Тркач Безжични Предни Прилагодливи Врвови За Вежбање Отскокнување Контрола

Вие СТЕ ВО ФОКУСОТ женскиот преден прилагодлив спортски градник е составен од ткаенини со врвни перфор�

DEN 0.33
Бриз Декор БД-СВ-Г-115111-ИП-ДБ-Д-УС16-БД 18. во. Кактус Бурлап Земја И Примитивни Југозападни Впечатоци Декоративно Вертикално
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бриз Декор БД-СВ-Г-115111-ИП-ДБ-Д-УС16-БД 18. во. Кактус Бурлап Земја И Примитивни Југозападни Впечатоци Декоративно Вертикално

Југозапад Прекрасен Мини Градина Знаме Бриз Декор имаат различни Градина Знаме за сите прилики...

DEN 143.68
2.72 кт овално сечење жолт природен цитрин 18к розово розово злато изјава за гравирање годишнина ангажман свадба ореол прстен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

2.72 кт овално сечење жолт природен цитрин 18к розово розово злато изјава за гравирање годишнина ангажман свадба ореол прстен

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 10303.68
Замена За Џенерал Електрик ДСС25КГРЦББ Филтер За Вода-Компатибилен Со Џенерал Електрик МВФ, Мвфп Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Замена За Џенерал Електрик ДСС25КГРЦББ Филтер За Вода-Компатибилен Со Џенерал Електрик МВФ, Мвфп Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали

6Пакет Замена За Џенерал Електрик ДСС25КГРЦББ Филтер За ВодаКомпатибилен Со Џенерал Електрик МВФ, Мвфп Ф

DEN 1.00
Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 287.84