• Свеж
Женски В-Вратот Капа Ракав Отсечени Печати Врвот Мода Повик Маица

Женски В-Вратот Капа Ракав Отсечени Печати Врвот Мода Повик Маица

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Дами Мода Нисан Разноврсна Повик V - Вратот Шупливи Ракави Aut Коноп Top Ladies Мода Nissan Разноврсна Повик V-Вратот Шупливи Ракави Top Коноп Топ1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : летна пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Есенски хербстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Shoulder Length S90cm/35.43"58cm/22.83"68cm/26.77"M94cm/37.01"59cm/23.23"69cm/27.17"L100cm/39.37"60cm/23.62"70cm/27.56"XL106cm/41.73"61cm/24.02"71cm/27.95"2 XL112cm/44.09"62cm/24.41"72cm/28.35" Size : SBust : 90cm/35.43"Shoulder : 58cm/22.83"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 94cm/37.01"Shoulder : 59cm/23.23"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 100cm/39.37"Shoulder : 60cm/23.62"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 106cm/41.73"Shoulder : 61cm/24.02"Length : 71cm/27.95"Size : 2 XLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 62cm/24.41"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43" Рамо : 58см/22,83" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 94см/37,01" Рамо : 59см/23,23" Должина : 69см/27,17"Големина : Л Биста : 100см/39,37" Рамо : 60см/23,62" Должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 61cm/24.02" должина : 71cm/27.95"големина : 2xl биста : 112cm/44.09" рамо : 62cm/24.41" должина : 72cm/28.35" ?Материјал : женскиот врв е изработен од висококвалитетна полиестерска композитна ткаенина. овие кошули за жени е лабава и мека ткаенина,удобна и кожа-и, совршена за сите сезони. ?Карактеристика : овој печатен врв е кратки ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн за жени е погоден за пролет, aut и зима. ?Дизајн : лесен, весел и светло печатење букви, кошула со кратки ракави.лесно носење со фармерки, шорцеви, хеланки.рачно перење и машинско перење се ВО РЕД, ве Молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина за вас пред купувањето.Ако ви се допаѓа лабава стил, Ве Молиме бруцош големина облека. ?Повод : многу е погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа, канцеларија, училиште, забава, клуб, одмор или улица, улична облека, забава и секојдневен живот итн. ?Убав подарок : тоа беше убав подарок .'тоа сами или го даде на мајка, ќерка, тетка, пријател, девојка, сестра на вашата длабока љубов кон неа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Ракави Валентин Кошула
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Долги Ракави Валентин Кошула

Валентин Кошула Барате навистина забавна кошула За Денот на Вљубените? Па, не гледам подалеку од Кошула�

DEN 1.00
Ретро Мода И Популарна Аниме Демон Убиец Печатени Деца Маица, Лабава Секојдневен Памук Детски Краток Ракав, Плус Големина Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ретро Мода И Популарна Аниме Демон Убиец Печатени Деца Маица, Лабава Секојдневен Памук Детски Краток Ракав, Плус Големина Облека

Детали за производот : материјал : 100% памучен стил : слободно време : должина на лабавиот ракав : Тип на кр�

DEN 244.80
Љубов Еу Унисе Графички Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Љубов Еу Унисе Графички Маица

Покажете ја вашата љубов КОН ЕУ со овој забавен и хумористичен дизајн Совршен како подарок или за сопст�

DEN 271.84