• Свеж
Меридијан Мебел Наоми Коњак Кадифе Љубовно Седиште

Меридијан Мебел Наоми Коњак Кадифе Љубовно Седиште

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Свиткајте се со добра книга од добредојдените граници на Ова Кадифено Седиште Од Коњак Наоми. Бојата на ова љубовно седиште додава смел допир на вашиот декор и ги тресе инаку неутралните шеми на бои. Кадифен кадифен материјал се чувствува пријатно и удобно на вашата кожа, додека перничињата за длабоки седишта обезбедуваат многу простор за истегнување на нозете. Ова љубовно седиште доаѓа и со златни и со хромирани нозе, така што можете да го прилагодите неговиот изглед за да ги исполните вашите планови за декор. Перниците се вклучени за дополнителна домашна топлина и удобност.Карактеристики : Материјал за Тапацир : Кадифен Коњаккомплетни Комплети Златна Издржлива метална рамка;Комплетни Комплети Златен Кадифе Од Коњак;Вклучени Перници;Љубовно Седиште : 58" W x 33,5" D x 30" H 75 Фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина

Астерот е удобно, трендовско љубовно седиште кое прави смело и ажурирано повикување на модерниот дизај�

DEN 0.33