• Свеж
Фетернален Женски Прилагодлив Спортски Преден Затворач Екстра-Еластичен Градник За Украсување Чипка Што Дише

Фетернален Женски Прилагодлив Спортски Преден Затворач Екстра-Еластичен Градник За Украсување Чипка Што Дише

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Женско Прилагодливо Спортско Предно Затворање Екстра-Еластичен Градник Со Чипка Што Дише Опис : овие производи за подобрување на градите обезбедуваат најголемо расцепување за жените кои сакаат да направат нивните гради да изгледаат природно и . Обезбедете крајна поддршка за да ги одржите градите подигнати Подобрете го држењето На телото со исправување на рамената и туркање на градите напред. Беспрекорниот дизајн обезбедува неспоредливи мазни линии без градник. Градникот за склекови на ременот цврсто се вклопува во градите и удобно се вклопува во обликот на вашето тело, совршен за затворање на предната кука-прекрасна чипка и поддршка за држење на телото изработен е од мрежеста ткаенина што апсорбира пот за да ве одржува ладни и суви за време на активности со среден до висок интензитет. Апсолутно прекрасниот градник од тантела додава романса и флерт без губење поддршка и удобност! Беспрекорно кроење за максимална удобност и поддршка за центрирање Анти-опуштените и источно-западните гради Ги Намалуваат страничните гради со концентрирана и целосна покриеност нема повеќе траги од кожата и лизгање На градите нема чувство на градник и супер удобно носење информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Женска Пригода : секоја пригода како што се одмор, секојдневен живот, состаноци итн. Материјал : тип На Шема На Чипка : Цврста Боја Одговара : вистинска Големина Дебелина : стандарден метод На Перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 Парче Долна Облека ГОЛЕМИНА САД ЕУ БИСТА 7 XL 48 CD-50 AB 110 CD-115 AB 120-125cm/47.24-49.21" Големина : 7 XL САД : 48 CD-50 AB ЕУ : 110 CD-115ab Биста : 120-125см/47,24-49,21" Табела Со Големини : големина : м сад : 32абц-34аб еу : 70абц-75аб Биста : 80-85СМ/31,50-33,46"ГОЛЕМИНА : л сад : 34цд-36аб еу : 75цд-80аб биста : 85-90СМ/33,46-35,43"ГОЛЕМИНА : XL US : 36cd-38ab еу : 80cd-85ab биста : 90-95cm/35.43-37.40"големина : 2xl сад : 38cd-40 AB ЕУ : 85 CD-90 AB БИСТА : 95-100 CM/37.40-39.37"големина : 3xl сад : 40cd-42 AB МЕЃУНОЖЈЕТО НА НАШИТЕ ГАЌИЧКИ ИМА ФИН БОД СО ГУСТИТЕ Пурфинг Што Не Е Лесно да се оштети. Покрај тоа, препоните е направен од нетранспарентна памучна ткаенина, која само може да се грижи за приватните делови на женски. +Гаранција за задоволство : Ако добиете Неисправен Производ/Погрешна Големина/Погрешни артикли, слободно контактирајте не за враќање/замена. И ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме да направиме подобро во производите и услугите соодветно. Супер-меки удобни и дишечки гаќи за секојдневно носење или за време на тренинзите. Гаќите се направени од популарната форма во целина, што може да ја покаже убавината на женските тела, што е погодно за пролет, лето, aut и зима. Ние инсистираме на висок квалитет, користејќи само Висококвалитетен Материјал и водечки процес на ткаење во индустријата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Juniors Graphic Racerback Sport Bra, стил NB112
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Juniors Graphic Racerback Sport Bra, стил NB112

Изработете го во графички графички градски градник на Juniors Graphic Racerback Печатената лента и предната график

DEN 208.00
Асдоклхк Спортски Градници За Жени, Женска Спортска Долна Облека Есенска Јога Носете Тренинг за Трчање Назад Шок-доказ Елек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Асдоклхк Спортски Градници За Жени, Женска Спортска Долна Облека Есенска Јога Носете Тренинг за Трчање Назад Шок-доказ Елек

Женска Спортска Долна Облека Есенска Јога Носете Тренинг За Трчање Назад Шокдоказ Елек Гради Карактери

DEN 90.56
Џејкосин Нови Жени Јога Фитнес Фитнес Спортски Градник Плус Големина И ДО ХХХХХХХХХЛ Склекови Шупливи Тренингот Теретана Јога
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џејкосин Нови Жени Јога Фитнес Фитнес Спортски Градник Плус Големина И ДО ХХХХХХХХХЛ Склекови Шупливи Тренингот Теретана Јога

Нови жени јога фитнес фитнес спортски градник притисни нагоре шупливи градник тренингот теретана јога

DEN 3.00
Виада Ремен Спортски Градник За Жени Плус Големина Мрежести Шевови Спортска Долна Облека Фитнес Елек За Фитнес Подлога За Градник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Виада Ремен Спортски Градник За Жени Плус Големина Мрежести Шевови Спортска Долна Облека Фитнес Елек За Фитнес Подлога За Градник

Исто така, прави одличен градник за одмор или спиење.17 " Големина : XXXXL Големина.43 "Под Биста : 84cm / 33.39 " Голе

DEN 2.33
Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports

Беспрекорен спортски градник на Клои Тинг е сигурен дека ќе ја преземе фиоката на вашата Essential и зошто д�

DEN 455.84
Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports

Беспрекорен спортски градник на Клои Тинг е сигурен дека ќе ја преземе фиоката на вашата Essential и зошто д�

DEN 2.00
Иконска икона на Пума Т Блалет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Иконска икона на Пума Т Блалет

Останете свежи дури и по сесијата за тренингот со пареата со иконата на PUMA T7 Bralette Удобно и истегно од Build,

DEN 255.04