• Свеж
Гејтс К081025ХД Серпентина Појас

Гејтс К081025ХД Серпентина Појас

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Гејтс Флитрунер Микро-V Појасите се дизајнирани за најтешките апликации. Конструкцијата на флитрунер обезбедува супериорна флексибилност, стабилност, носивост и ненадминат век на траење на ременот. Патентираните материјали обезбедуваат врвни перформанси при екстремни продолжени работни температури, што го прави овој појас крајниот решавач на проблеми. Напредната мешавина на гумена технологија ЕПДМ ги издржува современите закани за влошување од зголемената изложеност на озон и течности за ладење на база на вода. Флитрунер го прави сето ова додека обезбедува најниска цена по милја за флотите, вклучувајќи пикапи од 3/4 и 1 тон.Појас по избор од флоти, вклучувајќи 3/4 и 1 тон пикап најниска цена по милји постојано ги надминува сите конкуренти извонредна отпорност на пукнатини при екстремни температури решавач на проблеми дизајниран за најтешките апликации - Управувано Од Можноста Серпентина Појас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гејтс Фхп Низок Коњ-Моќ V-Појас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гејтс Фхп Низок Коњ-Моќ V-Појас

Гејтс Труфлекс VПојасите се препорачуваат за тревник и градинарска опрема со помала моќност, погони за �

DEN 672.00
Гејтс К Серпентина Појас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гејтс К Серпентина Појас

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

DEN 1.33
Дополнителен Погонски Ремен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дополнителен Погонски Ремен

Заменски појас за најсложените погони на моторот Поради термичките сили, овој променлив засечен појас �

DEN 1.00