• Свеж
Санвуд Бамбус Лист Форма Пластични Овошје Десерт Вилушка Коктел Декор Кујна Алатка, Кујна Алатка

Санвуд Бамбус Лист Форма Пластични Овошје Десерт Вилушка Коктел Декор Кујна Алатка, Кујна Алатка

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Спецификации : . Со држач за вилушки, многу е лесен за складирање и носење. Изработени од дизајн со два краци и конструкција со висок степен, овие вилушки можат остро да соберат ситници и да не се наведнуваат. Вилушките се совршени за предјадења, десерти, коктел, мини торта, овошје итн. Овие вилушки за предјадење би додале елеганција на вашата забава, банкет, угостителски настан, обединување, свршувачка, свадби, празнична вечера и многу повеќе. Име На Предметот : Овошна Вилушка. Материјал : ПП. Карактеристики : Предјадења, Забава, Лесни за Носење. Големина : 11,5 см х 1см х 0,1 см/4,53 "х 0,39" х 0,04 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 10 х Овошни Вилушки со држач за вилушки, многу лесен за складирање и носење. Изработени од дизајн со два краци и конструкција со висок степен, овие вилушки можат остро да соберат ситници и да не се наведнуваат. Вилушките се совршени за предјадења, десерти, коктел, мини торта, овошје итн. Овие вилушки за предјадење би додале елеганција на вашата забава, банкет, угостителски настан, обединување, свршувачка, свадби, празнична вечера и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џорџ Јасно Пластични Вилушки Партија Вилушки За Еднократна Употреба Прибор Пластични Прибор За Јадење Рефус Настани Секојдневни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џорџ Јасно Пластични Вилушки Партија Вилушки За Еднократна Употреба Прибор Пластични Прибор За Јадење Рефус Настани Секојдневни

Исчисти Пластични Вилушки Вилушки За Еднократна Употреба Прибор Пластични Прибор За Јадење Рефус Наст�

DEN 767.84