• Свеж
Строген Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави со Должина макси фустан за жени

Строген Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави со Должина макси фустан за жени

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави Со Должина 3/41. Овој фустан е изработен од мека млечна свилена ткаенина, многу лесен и супер удобен.2. Фустан за жени во пролет иumn, закривен раб, еднобојна шема на лента, модерен, трендовски и секси.3. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека.4. Боја на почвата женски биста фустан во памучна и ленена ткаенина. Ова е задолжителен фустан во вашиот closet.Be центарот на вниманието во овој прекрасен и секси фустан за забава, се одликува со дизајн на топла вежба. Елеганција и фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Крпеница : Лежерна должина на Ракавот : 3/4 Должина На Ракавот Јака : О-Јака : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Dress Size Bust Sleeve Shoulder Lengths94cm/37.01"53cm/20.87"39cm/15.35"130cm/51.18"M100cm/39.37"54cm/21.26"40cm/15.75"131cm/51.57"L106cm/41.73"55cm/21.65"41cm/16.14"132cm/51.97"XL112cm/44.09"56cm/22.05"42cm/16.54"133cm/52.36"XXL118cm/46.46"57cm/22.44"43cm/16.93"134cm/52.76"XXXL124cm/48.82"58cm/22.83"44cm/17.32"135cm/53.15"XXXXL130cm/51.18"59cm/23.23"45cm/17.72"136cm/53.54"XXXXXL136cm/53.54"60cm/23.62"46cm/18.11"137cm/53.94" овие женски фустани се изработени од мек, растеглив и лесен материјал, удобен за допир и носење. Овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Моделот летен фустан е лесен за спарување со сите високи потпетици, обетки, ѓердан и чанти. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Измијте одделно, рачно измијте во ладна вода, избегнувајте продолжено изложување на сонце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Кетрин Макси Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Кетрин Макси Фустан

Белата Марка Женски Кетрин Макси Фустан е совршен за летните месеци Овој прекрасен макси се одликува со

DEN 335.68
Пенкиј Жени Секси Копчиња За Печатење Исклучен Фустан Без Ракави Принцеза Мини Фустан Краток Партиски Фустан Со Џебови XL Беж
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пенкиј Жени Секси Копчиња За Печатење Исклучен Фустан Без Ракави Принцеза Мини Фустан Краток Партиски Фустан Со Џебови XL Беж

Жени Секси Копчиња За Печатење Исклучен Фустан Без Ракави Принцеза Мини Фустан Карактеристики :...

DEN 2.00
Одеерби Фустани За Жени Есенски Фустани Трендовски Секојдневен Џеб Со Копчиња За Вратот Печатење Со Долги Ракави Долг Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Одеерби Фустани За Жени Есенски Фустани Трендовски Секојдневен Џеб Со Копчиња За Вратот Печатење Со Долги Ракави Долг Фустан

Трендовски Жени Обични ВВратот Копче Џеб Точка Печатење Долг Ракав Долг Фустанкарактеристики : 1...

DEN 1.00
Време и време женски селански фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време и време женски селански фустан

Уживајте во лесен стајлинг и мека удобност кога го носите овој женски селански фустан од време и TRU...

DEN 2.00
Смихоно Намалени Фустани Со Долга Прашка За Жени Графички Принт Модни Дами Одмор Плажа Макси Фустан Туника Без Ракави Лабава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Смихоно Намалени Фустани Со Долга Прашка За Жени Графички Принт Модни Дами Одмор Плажа Макси Фустан Туника Без Ракави Лабава

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Должина : 130см / 51.18" Големина : �

DEN 2.33
TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 479.84
Готју Фустани Женски Летен Сарафан Долги Тенки Ремени Без Ракави Цветни Секојдневни Долги Женски Макси Фустан Злато ХХЛ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Готју Фустани Женски Летен Сарафан Долги Тенки Ремени Без Ракави Цветни Секојдневни Долги Женски Макси Фустан Злато ХХЛ

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Половината : 108cm / 42.52" Колк : 120cm / 47.24" Должина : 153cm / 60.24" Големина : M Биста : 100cm / 39.3

DEN 271.68
вендунид женски фустани Жени Краток Ракав О Вратот Чаден Еластичен Половината Нивоа Макси Фустан Лето Бохо Цветни Ракети Сонцето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

вендунид женски фустани Жени Краток Ракав О Вратот Чаден Еластичен Половината Нивоа Макси Фустан Лето Бохо Цветни Ракети Сонцето

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 574.08