• Свеж
Течен Лепак за Промена На Бојата на елмер, Сина, оз

Течен Лепак за Промена На Бојата на елмер, Сина, оз

Buyers rating:
DEN 239.52

Од стоката

Направете лигите што повторно одат од сина во виолетова во сина со Течен Лепак Што Ја Менува Бојата На Елмер! Тоа е затоа што овој занаетчиски лепак ги менува боите кога е изложен на сончева светлина. Тоа е специјално формулиран лепак за перење кој е безбеден и нетоксичен, што го прави идеален избор за деца. И иако е одличен за создавање разигран лепак лигите, тој исто така додава трансформативен допир на уметноста и занаетите. Гледајте како лепилото ја менува бојата при украсување, сликање и лепење за бескрајна креативност. Течен лепак кој ја менува бојата кога е изложен на сончева светлина. Создава живописен лигите што ја менуваат бојата без потреба од прехранбена боја. Специјално формулиран лепак што се пере со сапун и вода. Безбеден и нетоксичен, формулиран за употреба од деца. Одлично за украсување, сликање и лепење на секакви уметнички и занаетчиски проекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.