• Свеж
- Кардиган Со Едно Гради Со Вратот Супер Удобен И Топол Кардиган За Секојдневно Носење Во Канцеларија За Одмор

- Кардиган Со Едно Гради Со Вратот Супер Удобен И Топол Кардиган За Секојдневно Носење Во Канцеларија За Одмор

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Карактеристики : Мека Ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер, овој кардиган е мек, лесен и удобен, топол воumn и зима, лабав и елегантен.Моден Дизајн : овој џемпер е со долги ракави, Врат, цврста боја, секојдневен лабав џемпер, мек и лесен термички џемпер.Лесно Се Совпаѓа : Овој кардиган е многу погоден за совпаѓање со елегантни ѓердани. Изгледа многу модерно, а лесно се совпаѓа и со фармерки, хулахопки, шорцеви, панталони и високи чизми.Погодни Прилики : Погоден за одмор, патување, семејство, запознавање, собирање, работа, шопинг. Овој џемпер е совршен во комбинација со фармерки, шорцеви, панталони со моливи, здолништа итн.Обезбедување квалитет : Нашиот кардиган дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Спеицификации : Материјал : Полиестеркол : Бела/Црвена/Виолетова/Сива/Црна/Беж/Сина/Светло Сина/Армиска Зелена/Кафе/Вино Црвена/Темно Сина/Темно Gray Size : Size,Length(cm),Bust(cm),Sleeve(cm) S,72,104,60 M,74,108,61 L,76,114,62 XL,78,122,632 XL,80,130,643 XL,82,138,65 Notes : ве Молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува моменталната боја на предметот. Материјал : овој џемпер е лесен, дише и нуди висока еластичност. Се чувствува супер меко против вашата кожа, обезбедувајќи крајна удобност во текот на денот. Натпревар : без Напор стилизирајте го овој џемпер со долги ракави со слаби фармерки или хеланки и спарете го со чизми за да создадете едноставен, но убав и елегантен изглед на есенската улица. Капчињата дупчица и шупливиот дизајн додаваат шик допир без да бидат премногу откривачки. Прилика : овој џемпер е погоден за различни прилики како што се шопинг, одмор, работа, училиште, состаноци, забави и секојдневно носење. Тоа е разноврсна плетена блуза со кратки ракави која добро преминува во days, пролет или ладни денови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КАЈЌ Женски Кардигани Паѓаат Женски Долги Ракави V Вратот Ребрести Копчиња Плетени Џемпери Еднобојни Врвови Бели, С
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КАЈЌ Женски Кардигани Паѓаат Женски Долги Ракави V Вратот Ребрести Копчиња Плетени Џемпери Еднобојни Врвови Бели, С

Женски Муслимански Кардигански Појаси Кошули За Надворешна Облека Мек И Елегантен Шифон Цврст Слоевит

DEN 543.84
Пгерауг џемпери за жени Дами Aut И Лабава Врвна Еднобојна Качулка Плетен Џемпер Плетен Џемпер женски врвови Црвена М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пгерауг џемпери за жени Дами Aut И Лабава Врвна Еднобојна Качулка Плетен Џемпер Плетен Џемпер женски врвови Црвена М

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 375.68
Женски Модни Есенски Зделки Bvnarty Попуст Џемпери За Жени Мода За Плетење Долг Турленек Туника Врвен Пуловер Џемпер Со Цврста
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Модни Есенски Зделки Bvnarty Попуст Џемпери За Жени Мода За Плетење Долг Турленек Туника Врвен Пуловер Џемпер Со Цврста

< Женски Еднобоен Врат Плетен Куп Јака Плус Големина Лабав Џемпер Со Желка Карактеристики : Материјал : П

DEN 319.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Модни Жени Обични Тркалезни Вратот Долги Ракави Есенски Џемпер Блуза Пулвер Врвовикарактеристики : 1.Ка

DEN 2.00
Смихоно Клиренс Лабава Обична Божиќна Екипа Вратот Снешко Печатење Снегулка Печатење Зимски Топол Пуловер Со Долги Ракави Џемпер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Смихоно Клиренс Лабава Обична Божиќна Екипа Вратот Снешко Печатење Снегулка Печатење Зимски Топол Пуловер Со Долги Ракави Џемпер

28" Должина : 74см / 29.95" Големина : Л Големина : Големи Сад : 8 велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 105см / 41.Само Пре

DEN 271.84