• Свеж
Кокопеаунтс Женска Топла Пуфер Парк Јакна Руно Обложено Зимско Секојдневно Палто Со Отстранлива Хауба Надворешна Облека За Жени

Кокопеаунтс Женска Топла Пуфер Парк Јакна Руно Обложено Зимско Секојдневно Палто Со Отстранлива Хауба Надворешна Облека За Жени

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Женски Дуксер Обични Долни Јакни И Паркови Палто Долги Ракави Јакна Туника Врвот е направен Од Полиестер, мек и дише со стречи.Карактеристика : Долг ракав, цврста спортска облека, лабаво вклопување, секојдневно топло палто од јакнеосновниот памучен капут со цврста боја одговара на сѐ во вашата гардероба и никогаш не излегува од мода. Важни Забелешки : 1. Ве молиме дозволете малку боја различна од прикажаната слика поради различниот екран на екранот или рефлектирачката светлина.2. Ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см бидејќи големината се мери рачно. Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Материјал : Изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, удобен и издржлив, погоден за секојдневно носење. Тој е многу мек, еластичен, мала тежина и нема да ја повреди вашата кожа. Поради некои неодоливи фактори, бојата и големината на облеката се малку поинакви, погодни за различни прилики, што ве прави попривлечни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зимски Палта За Жени Жениumn И Зима Кардиган Ревер Со Долги Ракави Со Двојно Лице Руно Обични Палта Со Цврста Боја За Жени Кашмир
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски Палта За Жени Жениumn И Зима Кардиган Ревер Со Долги Ракави Со Двојно Лице Руно Обични Палта Со Цврста Боја За Жени Кашмир

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112см / 44.09" Ракав : 59см / 23.23" Должина : 56см / 22.05" Големина :

DEN 767.84
Оливен Машки Обичен Долг Ракав Без Качулка Џебен Држач За Џеб Јака За Бејзбол Палто Зимски Топол Долг Ракав Надворешна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Оливен Машки Обичен Долг Ракав Без Качулка Џебен Држач За Џеб Јака За Бејзбол Палто Зимски Топол Долг Ракав Надворешна Облека

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува црн дуксер симпатична долна облека со плус голе�

DEN 194.08
Јакна Палта За Мажи Дозвола, Ајот Плус Големина Зимски Машки Палта, Лесни Јакни Со Качулка Зделки Со Ветробрански Јакни, Машка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јакна Палта За Мажи Дозвола, Ајот Плус Големина Зимски Машки Палта, Лесни Јакни Со Качулка Зделки Со Ветробрански Јакни, Машка

Средни САД 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 108см / 42,52 "Рамо 53,5 см / 21,06" ракав 66,5 см / 26,18 "Должина 68

DEN 1119.84
Подароци Машки Јакни На Отворено Дозвола Машка Тенка Јакна Секојдневен Спортски Ветробран Со Качулка Со Цврста Боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Подароци Машки Јакни На Отворено Дозвола Машка Тенка Јакна Секојдневен Спортски Ветробран Со Качулка Со Цврста Боја

Не ги откажувајте вашите планови само затоа што почна да врне! Идораван новата надворешна јакна е израб�

DEN 2399.84
Херно ламинар гор-те инфиниум елек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Херно ламинар гор-те инфиниум елек

Херно ламинарна колекција целосно обложен елек направен од ГорТекс Инфиниум, техничка ткаенина што диш

DEN 687.84
Зимски Јакни Zzwxwb За Жени Плус Големина Женски Стилски Врвен Штекер Леопард Печатење Зимска Три Удобно Палто Со Долги Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски Јакни Zzwxwb За Жени Плус Големина Женски Стилски Врвен Штекер Леопард Печатење Зимска Три Удобно Палто Со Долги Ракави

●Одличен Материјал●Лесна и мека плетена ткаенина, пријателска за кожата и дише, неиритирачка, лабава и

DEN 1279.52
Машки Пуловер За Боја за Вратоврска Качулка Во Боја Со Прскање Мастило За Печатење Дуксер Графити Атлетски Јакни Со Џебови Средно,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Пуловер За Боја за Вратоврска Качулка Во Боја Со Прскање Мастило За Печатење Дуксер Графити Атлетски Јакни Со Џебови Средно,

лесна јакна за дожд,машки мантил за дожд,машки пончо за дожд,капути за дожд за мажи водоотпорни со качул�

DEN 2647.84
Дабулиу Лабава Јакна Со Ремен Ревер Ромбична Решетка Долг Памук Топло Згуснување Мода Женски Женски Плус Големина Палта И Јакни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дабулиу Лабава Јакна Со Ремен Ревер Ромбична Решетка Долг Памук Топло Згуснување Мода Женски Женски Плус Големина Палта И Јакни

крзнени јакни за жени coови палта за жени плус големинаrenchови палта за жени бели палта за жени волнени па�

DEN 239.84
Дабулиу Мажи Плус Големина Зимски Капут Јака Со Ревер Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Јакна За Плус Жени Плус
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дабулиу Мажи Плус Големина Зимски Капут Јака Со Ревер Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Јакна За Плус Жени Плус

женски руно поштенски јакна женски крзно и вештачко крзно јакни и палта помлади палта помлади палта за �

DEN 1.67