• Свеж
Мало Девојче Фустани Принцеза Свадба Здолниште Везени Без Ракави Замав Должина На Коленото 1-И Фустан

Мало Девојче Фустани Принцеза Свадба Здолниште Везени Без Ракави Замав Должина На Коленото 1-И Фустан

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Големина : 90 Биста : 54см/21.26" Должина : 45см/17.72" Препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : 100 Биста : 57см/22.44" Должина : 50см/19.69" Препорачана возраст : 18-24 Месеци Големина : 110 Биста : 60см/23.62" Должина : 55см/21.65" Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 120 биста : 63см/24.80" должина : 60см/23.62" препорачана возраст : 4-5 години големина : 130 биста : 66см/25.98" должина : 65см/25.59" препорачана возраст : 5-6 Години лабава,дише,удобна И Убава.Овој фустан ја одржува симпатична од глава до пети и ја подготвува да го земе денот. Од датуми за играње до виси дома, овој сет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Повод : Корисно За секојдневно носење, подарок за деца, игротека, ден на семејството, забава, фотографија, роденден и секоја пригода, тоа е добар подарок за девојче во лето. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Путерик Модел Фустан За Девојки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Путерик Модел Фустан За Девојки

Создадете прекрасна прилагодена облека за вашето малечко со овие Модели На Фустани со Путер Тие се напр

DEN 3.33
Фустан од чипка за чипка од чипка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустан од чипка за чипка од чипка

Освежете го вашиот малечки пролет и лето гардероба со овој фустан на девојчиња од Wonder Nation Направено е од

DEN 271.84