• Свеж
Меридијан Мебел Ад Овен Тапацирана Клупа Без Грб

Меридијан Мебел Ад Овен Тапацирана Клупа Без Грб

Buyers rating:
DEN 2511.84

Од стоката

Колку и да е разноврсна, Мебелот Од Меридијан Ад Овен Тапацирана Клупа без Грб носи смел модерен стил и паметно дополнително седење во секоја просторија. Оваа клупа без грб има заоблени страни со украсни челични рачки во злато. Тие одговараат на тенки, заострени челични нозе кои завршуваат со топчести стапала. Димензии : 55 L x 18.5 W x 27h во. Кадифе тапацир. Заоблени страни со украсни челични рачки во злато. Изберете од достапните опции за боја. Тенки челични нозе со топчести стапала во злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дрвена Решетка За Чевли, Клупа За Складирање-Плакар, Бања, Кујна, Организатор За Влез, 2, 3 Или 4 Нивоа Решетка За Чевли За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дрвена Решетка За Чевли, Клупа За Складирање-Плакар, Бања, Кујна, Организатор За Влез, 2, 3 Или 4 Нивоа Решетка За Чевли За

Чувајте ги чевлите организирани и надвор од подот Со Дрвената Решетка за Чевли од Раскошниот Дом...

DEN 2.00
Бактон студио Хедиа современ глам и луксузен беж ткаенина тапациран и сребро завршена клупа за акцент на дрво
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бактон студио Хедиа современ глам и луксузен беж ткаенина тапациран и сребро завршена клупа за акцент на дрво

Изложи воздух на величественост во вашиот простор со рафинирана елеганција на клупата за акцент на Хед�

DEN 1999.84
Коктел клупа кинфин САД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Коктел клупа кинфин САД

Додадете забавна боја и простор за складирање во вашиот дом Со Коктел Клупата Кинфин САД...

DEN 2.00
Ирина ИНЕРНА БЕНЧКИ Дрвена влезна клупа за чување отстранлив корпа дома Организатор столче мебел за дневна соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ирина ИНЕРНА БЕНЧКИ Дрвена влезна клупа за чување отстранлив корпа дома Организатор столче мебел за дневна соба

Опис Дрвената клупа за складирање доаѓа со корпи за складирање, обезбедувајќи дополнителен простор за �

DEN 0.67
Alaterre Шејкер Куќа За Складирање Клупа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Alaterre Шејкер Куќа За Складирање Клупа

Клупата за складирање располага со кабинети со две области за складирање Совршен во кал / влез со Куки З�

DEN 2273.76
Декмод 22 42 Бела Метална Современа Клупа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Декмод 22 42 Бела Метална Современа Клупа

Со робусни материјали од железо и вештачко крзно, оваа бела и црна клупа сигурно ќе даде смела изјава во

DEN 2073.44