• Свеж
Овошје на овошје на јадрото на девојчињата за топлинска изведба на топки за термички долна облека

Овошје на овошје на јадрото на девојчињата за топлинска изведба на топки за термички долна облека

Buyers rating:
DEN 159.68

Од стоката

Чувајте го вашето малечко топло и тостично кога температурата ќе се спушти со две парчиња термички долна облека на овие девојки поставена од овошје на разбојот. Врвот со долги ракави и пар панталони се вклучени во сетот. Изолационата, брза суво полиестерска материјал ја плете влагата подалеку од кожата и се протега за подобро вклопување за да ја задржи суво, пријатно и удобно цела зима, без разлика дали игра спорт, се шегува околу игралиштето или лежи дома. Овој термички сет е достапен во разновидни бои. Овошје на јадрото на јадрото на девојчињата на јадрото на девојчињата Термички долна облека : 95% полиестер, 5% спандекс. Долги ракави и панталони. Сет со две парчиња долна облека. Измислица за влага. Топлина со средна светлина. Брзо сушење, измислица за влага. Се протега за горчливо вклопување. Долги ракави . Покриена еластична лента за половината на панталони. Удобност без ознаки. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, не користете омекнувач на белило или ткаенина, суво суво ниско, не пеглајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Purchaince Girls Puff Sleeve Printed Scompuit, големини XS-XXL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Purchaince Girls Puff Sleeve Printed Scompuit, големини XS-XXL

Поканете ја вашата модарија (костум) влегувајќи во слатката, слатка пролетна сезона со печатениот џемпе

DEN 1.67
Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични

Бебе Девојка Облека Одговара Срце / Точка / Цветни Печати Плетени Ребра Прашка Резервоарот Блузи И Еласт

DEN 255.84