• Свеж
Екена Милворк 2В 1 2Д 10 Х Кроули Ковано Железо Заграда,, Антички Калај

Екена Милворк 2В 1 2Д 10 Х Кроули Ковано Железо Заграда,, Антички Калај

Buyers rating:
DEN 1919.20

Од стоката

Заградите Од ковано Железо обезбедуваат алтернатива на дрвените загради и корбелите. Со користење На Ковано Железо, дизајнерите можат да создадат сложени обрасци, што вообичаено не е можно со дрво. Нашите Загради Од Ковано Железо се носечки и може да се користат за поддршка на неколку видови плочи, вклучувајќи гранитни плочи. Со над 10 стилови на располагање и повеќе големини, сигурно ќе ја пронајдете совршената заграда за вашата апликација. Совршен за Апликации На Работна Површина И Полица. Претходно дупчат Дупки За Монтирање За Лесна Инсталација. Може Да се Користи За Поддршка На Гранитни Плочи. Уникатен Дизајн На Железна Заграда. Тешката Железна Заграда Нуди Голема Поддршка. Автентичен Изглед И Чувство На Железна Заграда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6W 1 2H 1 2 P Монистра Центар Онлеј
  • Свеж
Оценка на купувачите:

6W 1 2H 1 2 P Монистра Центар Онлеј

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.33
1 2 Х 1 4 Стр 1 4 Ф 1 2 Л Erс Круна Калапи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

1 2 Х 1 4 Стр 1 4 Ф 1 2 Л Erс Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1.00
3 4W 7 8 D 14 H Харли Полица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

3 4W 7 8 D 14 H Харли Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 2.00