• Свеж
Стандардна Свеќичка Одговара изберете: 1989-КРАЈСЛЕР ТЦ, 1986 - ферари 328

Стандардна Свеќичка Одговара изберете: 1989-КРАЈСЛЕР ТЦ, 1986 - ферари 328

Buyers rating:
DEN 1783.20

Од стоката

Нгк Свеќички (Сад), Ад. е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за домашни и увозни возила во Северна Америка. Неговото наследство НА ОЕ, ненадминатиот квалитет и водечките возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење . Со над 80 години автомобилска експертиза НГК изгради репутација за квалитет и сигурност; производство на свеќички за речиси секоја автомобилска, мотоцикл, морска и мала апликација на моторот. Ние сме посветени да бидеме премиер партнер со нашите клиенти, истовремено одржувајќи ги стандардите за оригинална опрема за највисока издржливост и оперативни перформанси. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети Во Северна Америка и низ целиот свет, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Нгк 7162 Стандардна Свеќичка (10 Пакет).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Свеќичка П Н: 7910
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свеќичка П Н: 7910

Нгк Свеќичка П / Н : 7910 Можете Да Зависите Од Нгк За Квалитет И Сигурност Процес На Запечатување Со Тројна

DEN 300.80
Стандардна Свеќичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стандардна Свеќичка

Нгк Свеќички (Сад), Ад е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за домашни и увозни возил

DEN 2.67