• Свеж
Само За Мажи, Најдобриот Регенератор За Брада Досега, За Мека и Мазна Брада, фл оз

Само За Мажи, Најдобриот Регенератор За Брада Досега, За Мека и Мазна Брада, фл оз

Buyers rating:
DEN 1119.04

Од стоката

Само За Мажи Најдобриот Регенератор За Брада Досега, Направен со Овесна Каша, Алое, Камилица и Масло Од Јојоба, 3 fl Oz со повеќе од 20 години експертиза за влакна на лицето под нашите ремени, знаеме бради и имаме целосна линија на врвно фини производи за да го докажеме тоа. Деновите на просечната брада завршија. Само За Мажи, ние прифаќаме ништо помалку од вашата најдобра брада досега. 48-часовно длабоко уредување. За мека и мазна брада. Мирна и ја навлажнува кожата одоздола. Направено со смирувачко масло од овесна каша, алое, камилица и јојоба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кремо Пост Бричење Хидратација Магла, 5. Оз, Мирис На Кокос Манго, Обезбедува Непосредна Хидратација На Кожата После Бричење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кремо Пост Бричење Хидратација Магла, 5. Оз, Мирис На Кокос Манго, Обезбедува Непосредна Хидратација На Кожата После Бричење

Кремо Пост Бричење Хидратација Магла Кокос Манго Мирис 5.9 мл е лесен, фино магла спреј крем збогатен со х

DEN 117.12