• Свеж
Женски Х-Темп В - Вратот Маица 42В

Женски Х-Темп В - Вратот Маица 42В

Buyers rating:
DEN 367.84

Од стоката

Ставете ја вашата удобност во голема брзина. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност.Се одликува со изваден врат и контурно сечење со странични шевови за ласкаво вклопување.Спортски, контрастен дисплеј на вратот.Динамична технологија за контрола на влага.Стилски една игла-раб зашиени јака.Супер мека ткаенина за дополнителна удобност.Достапно во различни бои.Единици По Пакување : 1 Содржина На Ткаенина : Памук/полиестер Земја На Потекло : Увезени Ханес Жени X-Temp V-Вратот Маица 42 V0 (3 ПАКЕТ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дами Маици Плус Големина Шифон V Вратот Чипка Крпеница Краток Ракав Женски Одмор Стилски Улична Облека Плажа Дневни Жени Пролет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дами Маици Плус Големина Шифон V Вратот Чипка Крпеница Краток Ракав Женски Одмор Стилски Улична Облека Плажа Дневни Жени Пролет

Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43.31" Ракав : 29см / 11.42" Должина : 68.5 см / 26.97" Големин�

DEN 360.00
Дами Маица Крпеница Печатени V Вратот Долг Ракав Женски Секојдневен Трендовски Мек Дневен Симпатична Дише Жени Сите Сезонски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дами Маица Крпеница Печатени V Вратот Долг Ракав Женски Секојдневен Трендовски Мек Дневен Симпатична Дише Жени Сите Сезонски

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 39см / 15,35" Ракав : 60см / 23,62" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 102см / 40,16

DEN 442.56
Разладете Го Мразот Подарок За Костими За Ноќта На Вештерките Стилски Графички Маички За Жени-Удобен Врв Со Кратки Ракави За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Разладете Го Мразот Подарок За Костими За Ноќта На Вештерките Стилски Графички Маички За Жени-Удобен Врв Со Кратки Ракави За

Барате совршена мешавина на удобност и стил во Маица? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна �

DEN 1.67