• Свеж
Бади Две Нивоа Книга Решетката

Бади Две Нивоа Книга Решетката

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Книга решетката нуди двојно вашиот простор за складирање со двостепен дизајн. Пространи 10-1/2" длабоките полици се идеални за книги, врзива и многу повеќе. Долната полица нуди дозвола од 12". Изработени од метал.Бади Двостепена Решетка За Книги, Црна, 1 Секоја (Количина) Две нивоа; нуди двојно простор за складирање со пространи, длабоки полици од 10-1/2 инчи. Долната полица нуди дозвола од 12". Идеален за книги, врзива и многу повеќе. Вкупни димензии : 30-1/8"W x 10-1/2"D x 20"H. пост-потрошувачки материјали : 30%.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бактон студио Фолкнер со модерно природно кафеава боја од средината на век, завршено дрво и ратан со 2 врати од библиотека со
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бактон студио Фолкнер со модерно природно кафеава боја од средината на век, завршено дрво и ратан со 2 врати од библиотека со

Проширете ги границите на вашиот ентериер со фантастична погодност на библиотеката Фолкнер...

DEN 1119.84