• Свеж
Свечениот Костум, Јакна, Елек И Костум За Панталони на Џоберти Бој

Свечениот Костум, Јакна, Елек И Костум За Панталони на Џоберти Бој

Buyers rating:
DEN 575.84

Од стоката

Свечениот Комплет Од 3 Парчиња Костум На Момчето Џоберти вклучува фустан, елек и јакна. Овој комплет од три дела е соодветен за сите свечени и секојдневни специјални прилики и настани, вклучувајќи свадби, роденденски забави, причести, велигденски служби, цркви, Божиќ и други празници. Ако сакате да ги најдете најдобрите костуми за вашите момчиња да го завршат својот неверојатен изглед, Џоберти е брендот што треба да го изберете. Нашите костуми гарантирано ќе импресионираат на свадби, забави и други настани. Има софистицирано и прекрасно чувство благодарение на тенкиот крој. За помош при изборот на вистинската големина и осигурајте се дека одговара, ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата на производот лево. Ве молиме споделете ги вашите размислувања со нас ако имате какви било прашања пред да нарачате, и ние ќе ви го дадеме најефективниот одговор. Големина : 7. Боја : Темносина. Комплетот Вклучува : Јакна Од Костум, Елек И Панталони За Облекување. Материјал : Изработен од 70% Полиестер И 30% Вискоза. Јакна : Јакна Со Единечни Гради со Манжетни со Копчиња. Џебови : 1 Џеб За Гради, 2 Џебови За Размавта, Отвор За Грб, 2 Внатрешни Џебови, Целосно наредени. Елек : Целосно Обложен Елек Со Прилагодлив Струк. Панталони : Прилагодливи Панталони За Облекување Со Појас Со Рамен Преден Дел, Затворање На Патент И Копче. Грижа : Само Суво Чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пенкиј Женски Врвови Божиќни Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Печатени Блузи Сина ОБЛЕКА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пенкиј Женски Врвови Божиќни Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Печатени Блузи Сина ОБЛЕКА

Божиќни Жени Мода Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Блузи Лабава Блуза Печатени Кошули Карактеристик�

DEN 319.84
Атлетски Машки Дуксер, Мажи Секојдневен Пуловер Со Кратки Ракави Со Кружен Врат 3д Снешковци Печатени Реални Отпечатоци Од Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски Машки Дуксер, Мажи Секојдневен Пуловер Со Кратки Ракави Со Кружен Врат 3д Снешковци Печатени Реални Отпечатоци Од Маица

Мажи Обични Тркалезни Пуловери Со Кратки Ракави СО Краток Ракав 3д Снешковци Печатени Реални Карактери�

DEN 479.84
Гилдан Дрибленд® Младинска Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гилдан Дрибленд® Младинска Маица

Gildan Dryblend® Големина На Младинска Маица До XL5,5 mz. / yd2 (САД) 9.2 мл. / Ld (CA), 50 / 50 preshrunk памук / Полиестерхедер Спор�

DEN 271.84
Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични

Бебе Девојка Облека Одговара Срце / Точка / Цветни Печати Плетени Ребра Прашка Резервоарот Блузи И Еласт

DEN 255.84
Kidsга Деца Девојки Бебе Дете Боди Лето Цветни Фустан Суспендер Градите Лак Здолниште Повик Излегување Коленото Должина Здолниште
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Kidsга Деца Девојки Бебе Дете Боди Лето Цветни Фустан Суспендер Градите Лак Здолниште Повик Излегување Коленото Должина Здолниште

Девојки летен цветен фустан Суспендер градите лак здолниште повик излегување коленото должина здолниш

DEN 127.68
Аислор Деца Девојки Гимнастика Танц Облека Трико Без Ракави Со Шорцеви Атлетски Балет Големина На Велосипед 4-Кралска Сина И
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аислор Деца Девојки Гимнастика Танц Облека Трико Без Ракави Со Шорцеви Атлетски Балет Големина На Велосипед 4-Кралска Сина И

Комплетот Вклучува : 1 парче Трико, 1 парче Кратка Состојба : Ново со тагматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандек

DEN 239.84
Цврст V-врат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цврст V-врат

Оваа тивратврат од избледена слава е мора да има суштинско значење за вашата млада девојка...

DEN 255.84