• Свеж
Истспорт Унизе Кампер Тил Ранец

Истспорт Унизе Кампер Тил Ранец

Buyers rating:
DEN 303.68

Од стоката

Животот станува полесен кога знаете дека имате безбеден и организиран ранец. Проверете Го Ранецот На Камперот Истспорт, торбата со целата внатрешна организација и повеќе надворешни џебови. Предниот рамен џеб на врвот безбедно го држи вашиот телефон или друга лична ставка. Предниот џеб со размавта ги држи вашите предмети скриени додека сте во движење, но сепак овозможува брз пристап кога ви треба-статистика! Синџирите за мрежи на предната страна на торбата не само што изгледаат кул - туку ви даваат и опции за прикачување на повеќе мали предмети. Страничните џебови со прилагодливи ремени за компресија на мрежи обезбедуваат не само шише со вода или чадор, туку и повисоки предмети што вообичаено ќе испаднат од своето место. Горната гумена рачка овозможува лесно држење кога треба да се фатите-и одете! Јазичето за трепки на џеб овозможува прицврстување на клучеви, врвки или други додатоци. Безбедно држи лаптоп до 17". Совршено решение за ранец за сите ваши секојдневни потреби. Горната гумена рачка обезбедува сигурно држење за брзо фаќање и одење. Страничните џебови со ремени за компресија држат шише со вода, чадор или други повисоки предмети. Топ патент технолошки џеб обезбедува телефон, клучеви или други мали items предмети. Предниот поголем размавта ви дава сигурност кога сте во движење и брз пристап кога е потребно. Јазичето за трепки овозможува прицврстување на мали додатоци. Страничниот синџир на мрежи на предното лице ви дава повеќе места за прикачување дополнителни предмети. Внатрешни руно наредени технолошки ракав безбедно држи лаптоп,i Pad или други технолошки уред до 17 " во. Водоотпорен текстура дното. Големото отворање на патент во главната преграда ви дава можност директно да работите надвор од вашата торба. Дополнителната лумбална поддршка нуди олеснување при носење потешки предмети. Обложени ремени за рамо за идеална удобност без разлика на растојанието. Внатрешен патент мрежен џеб под хаубата на главниот оддел. Големина : 18,75 "х 13,5 " х 7,25".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Диви Бувови Ранец
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Диви Бувови Ранец

Вашето малечко ќе зборува за игралиштето Со Ранецот Вајлдкин 12 Инчи! Со димензии 12 х 10 х 4,5 инчи, Ранецот �

DEN 1.00
- Карпи Платно Лаптоп Торба Ранец Квалитет Гроздобер Памук Дневен Ранец Шема Печатени Колеџ Студент Училишна Торба Ранци Се
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Карпи Платно Лаптоп Торба Ранец Квалитет Гроздобер Памук Дневен Ранец Шема Печатени Колеџ Студент Училишна Торба Ранци Се

ККарпи Материјал : Платно Големина : 18 "x12, 5" x7" Опис : Одговара 15.6 " Лаптоп хром книга Ipad Печати Платно Комп�

DEN 479.68
Bzdaisy Голем Капацитет Плоштад Ранец со 15 Лаптоп Ракав & USB Полнење Кабел-Совршен за Навивачите На Наруто. Унисе за деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bzdaisy Голем Капацитет Плоштад Ранец со 15 Лаптоп Ракав & USB Полнење Кабел-Совршен за Навивачите На Наруто. Унисе за деца

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

DEN 575.36
Ранец бздаиси Со Двојни Странични Мрежести Џебови И Оддел За Лаптоп Од 15 Инчи - Пет Ноќи На Темата На Фреди Унисе за деца Тинејџери
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ранец бздаиси Со Двојни Странични Мрежести Џебови И Оддел За Лаптоп Од 15 Инчи - Пет Ноќи На Темата На Фреди Унисе за деца Тинејџери

Пол : Унисекс Тип на ранец : Мек ранец Тип на ставка : ранци Тип На Затворање : Патент Систем за носење : Физ

DEN 244.64
Детски Ранец, Виножито
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски Ранец, Виножито

Совршен ранец со два патенти за вашиот млад школец Простран голем џеб за сите материјали што им се потре

DEN 3.33
Предна Прошетка Момчиња Дневен Ранец Против Кражба Ранец Повеќенаменска Патент Училишна Торба Мулти Џебови Унисе Девојки Пинк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна Прошетка Момчиња Дневен Ранец Против Кражба Ранец Повеќенаменска Патент Училишна Торба Мулти Џебови Унисе Девојки Пинк

Спецификации : t Gender : Унисекс, Тинејџер, Момчиња, Девојчиња, Детска Боја : Розова Сина, Виолетова Розова, С

DEN 1.67
Ранец За Мали Деца На Предната Прошетка Мулти Џебови Торба За Книги Кадифен Патна Торба За Животни Мини Момчиња Девојчиња Животинска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ранец За Мали Деца На Предната Прошетка Мулти Џебови Торба За Книги Кадифен Патна Торба За Животни Мини Момчиња Девојчиња Животинска

Спецификации : t Gender : Unisex, Мали Момчиња, Девојчиња, Детска Боја : Како Што Покажува Сликата Материјал : Кад

DEN 0.67