• Свеж
Стенли 32 Н 22-1 2 В 5 Д Преклопен Пилев коњ лб. Црн пар

Стенли 32 Н 22-1 2 В 5 Д Преклопен Пилев коњ лб. Црн пар

Buyers rating:
DEN 575.84

Од стоката

Заедно овие стенли пили можат да соберат до 800 килограми. Дизајниран е Со V-жлеб за држење на различни материјали на место. Пилите се лесни за лесен транспорт. Во дизајнот е вграден послужавник за држење алатки. Држи 800 килограми. по пар. Интеграл V-жлебот. Мала тежина-лесен за транспорт. Фиоката се отвора за да ги држи вашите алатки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

72 w 30 d wodden top workbench со полица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

72 w 30 d wodden top workbench со полица

Работната маса на Едсал нуди место за работа на проекти, како и за чување на сите потребни предмети за ва

DEN 6353.44