• Свеж
Серија Библиотека, Си Полица, 36в 1 2д 84х, Махагони

Серија Библиотека, Си Полица, 36в 1 2д 84х, Махагони

Buyers rating:
DEN 2079.84

Од стоката

Издржлив, долготраен ламинат. Современи рабови за мек дизајнерски изглед. 3/4" дебели полици се прилагодуваат на 1-1/4 " чекори. Четири прилагодливи лизгалки за израмнување. Внатре назад заврши. 36w x 11-1/2d. Ги Исполнува или надминува стандардите ANSI/BIFMA. Издржлив, долготраен ламинат. Современи рабови за мек дизајнерски изглед. Внатре назад заврши. Број на модел : 1897Н.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колма висока х-рамка книжарница, злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колма висока х-рамка книжарница, злато

Резервирајте ја оваа полица за следната област за складирање на рецепти Елегантен, висок профил со мета

DEN 3199.84
Полица За Книги, Библиотека, Етагере, Скала, Ниво, 72 Ч, Канцеларија, Спална Соба, Метал, Ламинат, Кафеава, Црна, Современа,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Полица За Книги, Библиотека, Етагере, Скала, Ниво, 72 Ч, Канцеларија, Спална Соба, Метал, Ламинат, Кафеава, Црна, Современа,

Оваа шармантна и минималистичка библиотека за скали е одличен начин да внесете индустриски стил во дек�

DEN 1119.84
Декструс 5-Ниво Полица За Книги Цврсти Полици За Складирање Дрво Полици За Книги Со Метална Рамка Дисплеј За Постројки За Дневна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Декструс 5-Ниво Полица За Книги Цврсти Полици За Складирање Дрво Полици За Книги Со Метална Рамка Дисплеј За Постројки За Дневна

библиотеката совршено комбинира тврд челик со гроздобер честички, едноставна, цврста и функционална...

DEN 2.00
Бади Две Нивоа Книга Решетката
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бади Две Нивоа Книга Решетката

Книга решетката нуди двојно вашиот простор за складирање со двостепен дизајн Пространи 101 / 2" длабоките

DEN 0.67