• Свеж
Лос Анџелес Доџерс Стрип 12 30 Премиум пенант

Лос Анџелес Доџерс Стрип 12 30 Премиум пенант

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Пенерите се безвременска икона во сите спортови. Премиум квалитетен пенант е поврат на волните. Нашето меко чувство за мерки мерки 12 "x 30 ", отпечатени во целосна боја. Благодарение на нашата технологија Roll и Go, Prinant Premium Quality нема да се брчки или бразда како нашите класични пенати. Официјално лиценциран со лига и тим. Премиум за квалитет на квалитетен квалитет. Ролна и одете почувствувајќи материјал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.