• Свеж
Хертфорд Л-Облик Канцеларија Биро Со Складирање Сива Дрифтвуд

Хертфорд Л-Облик Канцеларија Биро Со Складирање Сива Дрифтвуд

Buyers rating:
DEN 1510.40

Од стоката

Сигурно ќе ја освоите наградата за најорганизираниот работен простор со ова канцелариско биро. Неговиот рустикален дизајн е подобрен со елегантна рамка во геометриски стил. Отворениот дизајн обезбедува чист и воздушен изглед. Пет отворени полици се совршени за прикажување на декор. Стилски организирајте ги вашите работи во двете вградени фиоки со елегантни повлекувања на шипки. Сетот вклучува : едно (1) канцелариско биро. Завршете ја бојата : Сиво Лебдено Дрво и Црно. Хардверска завршница : Црна. Материјали : МДФ, честички одбор, челик, и инженеринг ламинат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро

Со сјајна црна завршница која никогаш не е на место, Бирото За Двоен Пиедестал Регенси фузија одговара н

DEN 2.00
Техни Мобили Биро За Пишување-Двојна Страна И Извлечете Ја Предната Фиока Обложена Со Сива Челична Рамка-Махагони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Техни Мобили Биро За Пишување-Двојна Страна И Извлечете Ја Предната Фиока Обложена Со Сива Челична Рамка-Махагони

Нашиот Модерен биро За Проширување На Техники Мобили е совршено прилагоден за вашата домашна канцелари

DEN 1599.84
Недовршено Биро За Пишување Со Фиока
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Недовршено Биро За Пишување Со Фиока

Уживајте во едноставните работи во животот со Ова Биро За Пишување со Фиока Ова чудно биро е празно плат

DEN 1599.84
Вредно Биро За Фиоки За Собирање, Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вредно Биро За Фиоки За Собирање, Бело

Ова данско дизајнирано парче се произведува со користење на пефц одржливо собрано дрво и може да се поф�

DEN 1197.92
Препак Компактно Висечко Биро, Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Препак Компактно Висечко Биро, Бело

Со својот елегантен и модерен дизајн, Компактното Висечко Биро Препак е совршен додаток во секоја прост

DEN 3.00
Регентност Фузија Еден Пиедестал Биро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Регентност Фузија Еден Пиедестал Биро

Фузија 72" х 30 " Еден Пиедестал БироЈавор Изберете достапна големина Сите големини се 24d x 29h во Црна заврше

DEN 1.33
Полифурни Пила Биро За Пишување, Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Полифурни Пила Биро За Пишување, Бело

Поставете обична работна станица со ова Биро за пишување Пила За Полифурни мебел Одликувајќи се со бела

DEN 0.33
Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро

Со сјајна црна завршница која никогаш не е на место, Бирото За Двоен Пиедестал Регенси фузија одговара н

DEN 1.00