• Свеж
ОД Тараџи Масна Раб Големина На Патување Контрола На Работ Третман Со Рицинусово Масло

ОД Тараџи Масна Раб Големина На Патување Контрола На Работ Третман Со Рицинусово Масло

Buyers rating:
DEN 176.16

Од стоката

ТПХ Од Тараџи Масна Работ Патување Големина Работ Контрола Третман Со Рицинусово Масло е свилен гел за стилизирање на косата крем кој дава облик и сјај на вашата кадрава и кадрава коса. Тука за да ги скротите и обликувате оние рабови со мазна сатенска завршница и состојки кои помагаат да се грижите за вашата коса во текот на денот. Оваа изводлива контрола на работ создава најелегантни фризури, контролира заострени кроеви и ги измазнува бебешките влакна кои имаат свој ум. Скроти. Силкен. Чекај. Натопено Со Рицинусово Масло-Богато со омега 9 масни киселини и Витамин Е, помага во состојбата на косата и го подобрува сјајниот сјај. Големина на патување-2 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина: Оз Салерм Козметика Влажен Гел Плус Средно Држење На Косата Скалпот, НА в ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Големина: Оз Салерм Козметика Влажен Гел Плус Средно Држење На Косата Скалпот, НА в ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

Овој комплет вклучува Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, кој Е антиста�

DEN 1.00