• Свеж
LED Светилки За Рефлектори, Watt Eqv, Мека Бела, Br Внатрешни Рефлектори, година, 2pk

LED Светилки За Рефлектори, Watt Eqv, Мека Бела, Br Внатрешни Рефлектори, година, 2pk

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Меките БЕЛИ ЛЕД светилки нудат извонредна енергетска ефикасност, долготрајни перформанси и правилна осветленост, сето тоа во едно пакување. Тие го осветлуваат вашиот дом со топло, меко бело светло. ЗА разлика ОД CFL светилките, GE LED светилките имаат моментална целосна осветленост и немаат Жива. Одлично е за често користени тела-долгиот век на ТРАЕЊЕ НА ГЕ ЛЕР и ниската употреба на енергија ќе ви помогнат да заштедите пари на енергија. Замена од 85 Вати користејќи само 13 Вати (1070 Лумени). Сијалицата ЗА Внатрешни Рефлектори БР40 нуди извонредна енергетска ефикасност и долготрајни перформанси. Топла, мека светлина. Користете во уреди за следење и вдлабнато осветлување. Совршен за тешко достапни приклучоци кои често се оставаат вклучени. Е26 Средна База.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.