• Свеж
Национална Компанија За Дрвја 16 Пролет Украсени Кошница

Национална Компанија За Дрвја 16 Пролет Украсени Кошница

Buyers rating:
DEN 415.84

Од стоката

Оваа рачно изработена декорација се одликува со ткаена дрвена корпа и со рачка која е исечена со розова и бела ткаенина петунија и цвеќиња од хидрогени. Измешани се избрани лиснати зеленило и шарени јајца со шипки. Оваа декорација дава топол рустикален изглед на земјата што живее за да ја подобри Вашата Пролетна Или Велигденска шема за украсување. Димензии : 16w x 12d x 11h во. Ткаено дрво со цвеќиња од ткаенина. Виолетова и бела петунија и цвеќиња од хидрогени. Рачно изработена декорација. Ткаени плетен кошница со рачка. Шарена мешавина од ткаенини цвеќиња, лисја и јајца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Космолизирање од страна на Космополит 9
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Космолизирање од страна на Космополит 9

Космолизирање од страна на Космополит 9 ", 8 " H сив памук рачно изработена корпа за складирање со рачки, 2п�

DEN 3.33
Сорбус Твил Складирање Голема Правоаголна Ткаенина Склопувачки Организатор На Корпи Со Рачки За Носење, Повеќе Бои, Комплет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сорбус Твил Складирање Голема Правоаголна Ткаенина Склопувачки Организатор На Корпи Со Рачки За Носење, Повеќе Бои, Комплет

Организирајте кој било простор во домот, канцеларијата или студентскиот дом Трансформирајте ја вашата

DEN 639.84
Дизни-Дизни Мини Џамбо Кадифен Кошница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дизни-Дизни Мини Џамбо Кадифен Кошница

Совршена велигденска корпа за обожавателите На Мини Маус! Џамбо Мини Маус Велигденската корпа Е одличн�

DEN 399.84
Спектар Разновидна Челична Жица Гроздобер Кабинет и Корпа За Складирање На Ѕид, Голема, Индустриска Сива Боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спектар Разновидна Челична Жица Гроздобер Кабинет и Корпа За Складирање На Ѕид, Голема, Индустриска Сива Боја

Чувајте ги вашите најважни работи со стил Со Челик Гроздобер Екстра Голем Кабинет едноставно прицврсте

DEN 303.84
Основи за лени пластични смола тота
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Основи за лени пластични смола тота

Основи за постелнина, пластична смола за складирање на смола, ги чува вашите предмети чувајќи ги чувајќ�

DEN 1215.84
Пренослива Корпа За Перење Скокачка Корпа За Перење Корпа За Склопување Квадратни Мрежести Корпи За Облека Организатор Со Рачки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пренослива Корпа За Перење Скокачка Корпа За Перење Корпа За Склопување Квадратни Мрежести Корпи За Облека Организатор Со Рачки

Карактеристики : Лесните рачки за носење ви овозможуваат да ја транспортирате оваа пренослива корпа на�

DEN 2.33
Мики средна плишана корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мики средна плишана корпа

Совршена Велигденска корпа за подароци за подароци или лов на јајца! Симпатичните плишани корпи за кара

DEN 0.67
3-ниво мултифункционални полици со овошен зеленчук, корпи за складирање со ролки, кофи за складирање за кујнска чајната кујна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

3-ниво мултифункционални полици со овошен зеленчук, корпи за складирање со ролки, кофи за складирање за кујнска чајната кујна

Тристепената полица е изработена од траен метал, без 'рѓа, без калап, без влага, долготрајна и издржлива,

DEN 367.84