• Свеж
Екена Милворк 1 4ОД 1 2 ИД 7 8 П Лента Со Лак Таванот Медалјон, Рачно Насликани Платина

Екена Милворк 1 4ОД 1 2 ИД 7 8 П Лента Со Лак Таванот Медалјон, Рачно Насликани Платина

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од цената на традиционалниот малтер или дрво. Лесна инсталација користењето вообичаени алатки за обработка на дрво и лепило обезбедува драматична промена со моментална елеганција и личност. Додадете луксуз и привлечност на просечен вентилатор на таванот, неинспиративно светло или бидете креативни со тоа што ќе ги монтирате на ѕидот со отворена рамка за нокаут уметничко дело. Нашиот широк спектар на навистина уникатни дизајни и едноставна инсталација сигурно ќе инспирира нов проект за дизајнерот во вас. Лесен за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени рачно насликани детали. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајн можности.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

16 OD 1 2 id 1 4 P Wigan тавански медалјон, две
  • Свеж
Оценка на купувачите:

16 OD 1 2 id 1 4 P Wigan тавански медалјон, две

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни...

DEN 897.28