• Свеж
Супер Б Премиум Работен штанд

Супер Б Премиум Работен штанд

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Без разлика дали поправката на велосипеди на маргините на денот на трката или во вашата гаража, работниот штанд за велосипеди „Супер Б Премиум“ ќе ви помогне да ја завршите работата како што треба. Оваа лесна платформа лесно се прилагодува, што ја прави идеална за циклуси со различна големина. За мобилни поправки, овој штанд за одржување на велосипеди е ветре за пакување и заминување. Направено од алуминиум, тежи помалку од осум килограми и е едноставно за поставување. Внимавајте на ореви и завртки со корисна лента за странични алатки. Потоа, кога е време да го спакуваме, овој штанд за поправка на велосипеди е преклопен и има стилска црна торба за складирање. Супер Б Премиум Работен штанд : Направено од лесен алуминиум. Помалку од 8 фунти. Прилагодлива висина : 32 "-40". Преклопување. Штанд за поправка на велосипеди вклучува фиока за алатки и торба за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Јога Панталони За Спојување Со Висок Струк Контрола На Стомакот Слабеење Плен Хеланки Тренинг Трчање Задник Подигнување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Јога Панталони За Спојување Со Висок Струк Контрола На Стомакот Слабеење Плен Хеланки Тренинг Трчање Задник Подигнување

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО STORE Yzhm STORE ПРОДАВНИЦА ! [Нашата Продавница] : ЈЖМ Е Меѓун�

DEN 271.84
Индустриски студенти собираат калиграфија венец земја бела ботаникациска графичка уметност галерија завиткана платно печатена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Индустриски студенти собираат калиграфија венец земја бела ботаникациска графичка уметност галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1.67
Циркус Лав Картон Стенд-Ап, 5 стапки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Циркус Лав Картон Стенд-Ап, 5 стапки

Ова Е животна големина На Циркуски Лав Лесно за поставување, се одликува со еднострано висококвалитетн�

DEN 959.84
Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ

66 " Должина : 77см / 30.87 " Должина : 75см / 29.46 "Ракав : 21см / 8.01 "Ракав : 18см / 7 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Би

DEN 3.33