• Свеж
Главни деца Меламин Поделени плочи, сафари животни

Главни деца Меламин Поделени плочи, сафари животни

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Проверете ги стилските и симпатичните мрежни деца 4 пакети меламин поделени плочи, повеќе отпечатоци. Овие симпатични плочи ќе додадат допир на забава на секое време за оброк или закуска. Со повеќе забавни отпечатоци на располагање за вашето дете да може да го избере својот омилен! Достапни отпечатоци : Animalsивотни од Сафари и здравство на ABC. Изработени од меламин, овие плоштади поделени плочи се доволно издржливи за да издржат капки од мали раце. Овие плочи можат да се користат на отворено или затворено и се направени од меламин без БПА. Исто така, тоа е машина за миење садови безбедно за лесно чистење. Поделените плочи на главните места се со должина од 9,75 инчи со ширина од 8,375 инчи за висока 0,75 инчи, совршено големина за вашето дете. Мултипликација гнездо за лесно складирање и на овие плочи се карактеризираат со силиконски дно. Не можете да тргнете наопаку со овие шарени поделени плочи за да го направите времето за оброк на вашето дете забавно и слатко без да ја скршите банката. Можете да се мешате и да се совпаѓате со достапните координативни чаши, гушачи, чинии за закуски и тркалезни чинии за вечера. Haveе ги имате сите што прашуваат каде ги добивте вашите симпатични садови за вечера и софтвер за пијалоци! Mainstays е ваш бренд за квалитетен изглед што ќе го сакате по прифатливи цени достапни само на. Главни деца со 4-пакувања меламин поделени плочи, сафари животни разнобојни и забавни додатоци во вашите детски прибор за јадење. БПА бесплатно. Се одликува со дното што не се лизга. Координира со сафари животни пијалоци и вечера за вечера. Содржина на материјал : 100% меламин. Идеално за затворено и на отворено. Упатства за нега : Безбедно, лесно чиста машина за миење садови. Не микробранови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.