• Свеж
Моен Торенс Место Се Спротивстави На Нерѓосувачки Една Рачка Кујна Славина

Моен Торенс Место Се Спротивстави На Нерѓосувачки Една Рачка Кујна Славина

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Моен го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн од завршетоци кои гарантирано ќе траат цел живот, до славини кои совршено го балансираат притисокот на водата, носат елеганција во вашиот дом со премиум селекции од моен. Од софистицираноста на традиционалниот период до рационализираната префинетост на минималистичката современа, ќе најдете мноштво неверојатни начини да го изразите вашиот стил со производи од моен. Моен е посветен на дизајнирање и испорака на прекрасни производи кои траат цел живот - низ целиот свет. Рачката На Рачката Со Една Рачка Го Олеснува Прилагодувањето На Водата,Газираниот Проток За Секојдневно Чистење,Стандардните Држачи За Дизајн На Мијалникот Или Масата,Е Во Согласност Со Спецификациите На Законот За Американци Со Попреченост (Ада), Ги Исполнува Сегашните Закони, Вклучувајќи Ги Аб1953 (Калифорнија) И С152 (Вермонт),Ги Исполнува Тековните Закони, Вклучувајќи Ги Аб1953 (Калифорнија) И С152 (Вермонт),Ограничен Животен Век Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.