• Свеж
Лондон Влага Обнови Кармин-Розова Ѕвезда

Лондон Влага Обнови Кармин-Розова Ѕвезда

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Римел го воведува својот нов И подобрен Кармин За Обновување на Влагата за брилијантен излив на богата, чиста боја, натопен со монсун од кремаста влага. До 65% за помазни усни, подобра примена на боја и wear.It дождлива боја! Живописна боја со излив на влага.9 од 10 се согласуваат* РИМЕЛ - Обновување На Влага Кармин #235 Розова Ѕвезда - 0,14 мл. (4 гр) Квалитетни Кармини во Различни Тонови и Бои. Ги навлажнува усните без да ја загрози бојата!. Витамин А, Ц, Збогатена формула која ги потопува усните во интензивна боја и влага. Ултра лесен, удобен за носење цел ден. Излив на брилијантност во виножито од нијанси. Дерматолошки тестирани. Врз основа на 727 ентузијасти за убавина преку Инфлуенсер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мулти-боја Кармин Кристално Дијамант Фини Флеш Мат Усна Глазура Полн Со Високо-крајот На Европската И Американската Убавина,4мл,мат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мулти-боја Кармин Кристално Дијамант Фини Флеш Мат Усна Глазура Полн Со Високо-крајот На Европската И Американската Убавина,4мл,мат

Мултибоја кармин кристал дијамант фини флеш мат усна глазура полн Со Висококрајот На Европската и Амер�

DEN 159.84
Womenикмарн Жените Долготраен Водоотпорен Кармин Остануваат На Мат Кармин Не Е Лесно Да Исчезнат Козметика За Шминка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Womenикмарн Жените Долготраен Водоотпорен Кармин Остануваат На Мат Кармин Не Е Лесно Да Исчезнат Козметика За Шминка

Жените Долготраен Водоотпорен Кармин Остануваат На Мат Кармин Не Е Лесно Да Ја Избледат Козметиката За

DEN 3.33
Ламик Кармин, Навистина Црвен, 0. Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ламик Кармин, Навистина Црвен, 0. Оз

КарминНавистина Црвената боја има прекрасно богата мат боја, без напор се лизга преку усните...

DEN 0.67
Кармин, Сет На Бои Мат Течен Кармин Водоотпорен Држете Мат Сјај За Усни Нелепливи Исечени Бои Глазура За Усни Елегантен Мирис
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кармин, Сет На Бои Мат Течен Кармин Водоотпорен Држете Мат Сјај За Усни Нелепливи Исечени Бои Глазура За Усни Елегантен Мирис

Кармин, Комплет од 3 Бои Мат Течен Кармин Водоотпорен Држете Мат Сјај За Усни Нелепливи Исечени Бои Глаз�

DEN 159.84