• Свеж
Мебел Од Меридијан Пријатно Сиво Кадифено Модуларно Љубовно Седиште

Мебел Од Меридијан Пријатно Сиво Кадифено Модуларно Љубовно Седиште

Buyers rating:
DEN 4319.84

Од стоката

Донесете ја дома Оваа Пријатна троседот за нов нов изглед. Прифатете ја лежерната елеганција со оваа Пријатна опција за седење со модуларно седење исполнето со кадифени облак. Згоден од сите агли, ова парче има мек сив кадифен тапацир за лесно вклопување во секоја просторија. Ова модуларно парче може да се комбинира со други предмети во Пријатната колекција за да се создаде група за седење од вашите соништа. Перниците на ова парче се исклучително удобни и исполнети со влакна за луксуз што ги заслужувате додека се одмарате и опуштате.Карактеристики : Меки Сиви Кадифени Преполни Перници Исполнети Со Меки Влакна За Максимална Удобност Модуларни За Да Создадат Бесконечни Конфигурации Вкупна Висина 35" Кога Задното Перниче Е Целосно Исправено, Современиот Дизајн Лесно Се Закачува Со Помош На Бравата За Прицврстување Под Спецификациите : Потребно Е Склопување : Димензии На Носот : 64" W x 32" D x 18,5" Висина На Штета : 24,75" Меридијан Мебел Пријатна Сива Кадифена Модуларна 2 Парче Љубовно Седиште.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина

Астерот е удобно, трендовско љубовно седиште кое прави смело и ажурирано повикување на модерниот дизај�

DEN 0.33