• Свеж
Мерилин Монро Професионално Истегнување Пет Џебни Трикотажа Здолниште За Чистење

Мерилин Монро Професионално Истегнување Пет Џебни Трикотажа Здолниште За Чистење

Buyers rating:
DEN 367.84

Од стоката

Новооткриената, историски инспирирана, медицинска линија за чистење на мерилин Монро е создадена со најголема грижа и удобност, елегантни бои и стилови на мода, а истовремено го канализира иновативниот отпечаток на покојната легенда за модата. АВТЕНТИЧНА МЕРИЛИН МОНРО : Здолништата се обликуваат по ултра-модата и елегантниот стил на покојната легенда и се достапни ВО СЕДУМ различни бои кои се движат од екстра мали ДО 3 X!. Ултра-УДОБНОСТ : создадена со употреба на ултра-мека и ултра-удобна полирајонска спандекс ткаенина која ве одржува топло и опуштено, заедно со силни шевови и шевови за одржување на издржливоста преку секое абење. ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : ова здолниште содржи ПЕТ методички џебови, плетен струк со врвка за влечење и џебни клапи. ЕКОНОМИЧНА ВРЕДНОСТ & ДО КРАЈНИОТ ДЕТАЛ : овие брендирани ултра-меки дно На Мерилин Монро се создадени со неверојатни детали преку шевовите и шевовите и се со прифатлива цена за сите видови здравствени работници, медицински сестри или студенти!. БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА И ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ : сите алишта се мијат во машина и се прават за да издржат каква било промена на бојата или да се намалат. Сите производи се подобни ЗА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Додадете во вашата кошничка и уживајте во овие удобни шик панталони за чистење!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.